• Opinie Terramar

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Terramar? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Terramar

  Logo
  4.3
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4.3
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Doświadczony operator transportowy będzie odznaczał się wyjątkową jakością usług. Przesyłki towarów to temat chętnie poruszany wśród użytkowników sieci, gdzie najchętniej wystawiamy opinie. Czy usługi, które proponuje Terramar są warte polecenia? Sprawdź opinie klientów korzystających z ich usług lub zostaw własną opinię jeśli kiedykolwiek korzystałeś z ich serwisu.

  Przewoźnik Terramar opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Terramar

  Terramar jest polską firmą założoną w 1992 roku. Główna siedziba znajduje się w Gdyni. Prezesem Zarządu firmy jest Marek Tarczyński. W Terramar zatrudnionych jest około 100 pracowników. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w wysokości 52 061 741 zł.

  Jak ocenić przewoźnika Terramar i wystawić opinie?

  Na stronie ranking kurierów możesz ocenić wiele przewoźników, a jednym z nich jest firma Terramar. Wystarczy uzupełnić krótki formularz opinii, gdzie w skali od 1 do 5 ocenisz takie kryteria jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe kryteria są głównymi wyznacznikami jakości w usługach transportowych. Poniżej niż możesz dokładnie opisać czego dotyczy Twoja opinia. Jakiej usługi oraz jakiego środka transportu. Tutaj też opowiedz czy napotkałeś się na jakiekolwiek problemy, czy możesz wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

  Oferta Terramar

  Głównym obszarem działania firmy Terramar jest transport morski i usługi magazynowe. Firma posiada własne magazyny na terenie Gdyni i Gdańska oraz w Pruszkowie. Dodatkowo Terramar oferuje usługi celne, transport kolejowy, lotniczy i samochodowy. Transport samochodowy obejmuje przewóz towarów do i z portów morskich i lotniczych oraz obsługiwanie magazynów.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl to platforma gdzie porównasz oferty cenowe wielu światowych przewoźników. Wejdź na stronę główną i w formularzu szybkiej wyceny podaj kraj skąd i dokąd ma być nadana przesyłka oraz podstawowe informacje na jej temat, takie jak waga, wymiary i ilości. Klikając na przycisk „Wyceń przesyłkę” przechodzisz do kolejnego kroku, jaki jest uzupełnienie danych dotyczących osoby wysyłającej oraz adresata. Zakończenie całego procesu kończy się opłatą za przesyłkę, której cena jest znacznie korzystniejsza, niż bezpośrednio na stronie przewoźnika.