• Opinie TARGOR-TRUCK

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy TARGOR-TRUCK? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  TARGOR-TRUCK

  Logo
  4.2
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4.2
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Szukasz najlepszego przewoźnika i zastanawiasz się jak wypada w rankingu firma TARGOR-TRUCK? Oceń poszczególne elementy usługi w tym cenę i szybkość transportu jeśli kiedykolwiek korzystałeś z serwisu tej firmy. Poznaj również zdanie innym na temat jakości usług TARGOR-TRUCK.

  Przewoźnik TARGOR-TRUCK opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku TARGOR-TRUCK

  TARGOR-TRUCK powstał w Polsce w 2001 roku. Prezesem Zarządu jest Piotr Rutkowski. W firmie jest zatrudnionych około 500 osób. W 2020 roku firma uzyskała przychód w wysokości 224 065 457 zł.

  Jak ocenić przewoźnika TARGOR-TRUCK i wystawić opinie?

  TARGOR-TRUCK ocenisz za pomocą prostego formularza dostępnego na naszej stronie rankingowej. Oceń trzy najważniejsze kategorie, które świadczą o jakości usług firmy. Tymi kategoriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe wyznaczniki jakości ocenisz w skali 1 do 5, z czego 5 jest najwyższą oceną. Poniżej wystaw swoją opinię tekstową. Możesz tutaj zaznaczyć jakiego transportu dotyczyła Twoja przesyłka, czy napotkałeś jakieś problemy podczas procesu, czy wszystko przebiegało zgodnie z planem. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby dodać opinię na temat przewoźnika.

  Oferta TARGOR-TRUCK

  Oferta firmy TARGOR-TRUCK wyspecjalizowała się w kierunkach takich jak Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Słowenia, Austria, Węgry, Włochy, Niemcy, Hiszpania i Francja. Zapewnia takie usługi jak transport drogowy, spedycje, magazyny logistyczne, serwis celny czy serwis dedykowany tirom. Głównie TARGOR-TRUCK obsługuje branże FMCG, Automotive, papierniczą, meblarską, budowlaną i kurierską.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Platforma GlobKurier.pl pozwala wycenić przesyłkę wśród wielu popularnych przewoźników. Formularz szybkiej wyceny znajduje się na stronie głównej i zawiera pola do uzupełnienia takich danych jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Uzupełnij je, aby przejść do kolejnego kroku. W tym momencie system przedstawi Ci oferty przewoźników w korzystniejszych cenach niż na ich bezpośrednich stronach. Wybierz opcję najlepiej dopasowaną pod siebie i przejdź dalej. Na tym etapie wyceny uzupełniasz dane nadawcy i odbiorcy. Możesz również wybrać dodatkowe opcje, jak ubezpieczenie czy wysyłka za pobraniem. Przejdź do płatności, która jest ostatnim etapem zamykającym proces wyceny.