Menu

Opinie Swiss Post

Korzystałeś z usług firmy Swiss Post? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Swiss Post

Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcąc wysłać  przesyłki do Szwajcarii można zdecydować się na ofertę Swiss Post. Warto zwrócić uwagę na ceny, a także szybkość nadania przesyłek. Ranking kurierów na Globkurier.pl pomoże wybrać najlepszą ofertę.

Przewoźnik Swiss Post opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Swiss Post

Swiss Post jest narodową pocztą w Szwajcarii i drugą największą firmą w kraju. Zatrudnia ponad 54 000 pracowników. Prezesem firmy od 2019 roku jest Roberto Cirillo. Swiss Post pięciokrotnie zostało uznane jako najlepsza firma pocztowa przez Światowy Związek Pocztowy.

Jak ocenić przewoźnika Swiss Post i wystawić opinie?

Jeżeli korzystaliście już z usług Swiss Post, to koniecznie powinniście ocenić ich jakość. Aby to zrobić, wystarczy tylko wejdź na stronę globkurier.pl w zakładkę “oceń kuriera”. Możecie przyznawać od jednej do pięciu gwiazdek, w zależności od tego, jak bardzo jesteście zadowoleni z usług. Ocenie podlega cena usług, ich czas realizacji, a także to, czy jesteście zadowoleni z usług. Możecie również opisać, jak przebiegła współpraca od A do Z i czy w przyszłości nadal zamierzacie wybierać ofertę tego przewoźnika. Takie opinie niewątpliwie są bardzo przydatne i pozwolą innym osobom podjąć decyzję bądź utwierdzić się w jej przekonaniu.

Oferta Swiss Post

Swiss Post oferuje przesyłki na terenie Szwajcarii ograniczone do 30 kg. Maksymalne wymiary przesyłki to 100 x 60 x 60 cm. W cenie przewoźnik oferuje 1 próbę doręczenia paczki.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wysłać przesyłkę to możesz ją tanio wycenić i zamówić kuriera, wchodząc na stronę Szybkiej wyceny. Na początku trzeba podać wszystkie gabaryty przesyłki, a więc długość, szerokość, wysokość oraz wagę. Trzeba też zaznaczyć kraj nadania i odbioru. Dodatkowo można wpisać kod pocztowy, który sprawi, że wyszukiwanie będzie szybsze. Ponadto zaznacz ile przesyłek chcesz wycenić i kliknij “wyceń przesyłkę”. Z dostępnej listy możesz wybrać  najlepszą dla siebie opcję i zdecydować się na dodatkowe usługi, np. ubezpieczenie. Potem pozostaje opłacenie wszystkich usług. Wtedy można już tylko czekać na kuriera.