Logo
Menu

Opinie Speedy

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Speedy? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Speedy

Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Speedy to firma, która realizuje usługi transportowe. Ma szeroką ofertą, która dedykowana jest różnym branżom. Podziel się z nami swoją opinią na temat tego przewoźnika. Czy byłeś zadowolony z usługi czy pojawiły się jakieś problemy. Jeśli masz wątpliwości czy jest to wybór dla Ciebie sprawdź oceny innych użytkowników.

Przewoźnik Speedy opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Speedy

Speedy jest firmą bułgarską założoną w 1998 roku. Jest jedną z większych działalności w branży transportowej na terenie Bułgarii. W firmie zatrudnionych jest około 1 400 pracowników. Speedy oferuje usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Firma proponuje przewóz pomiędzy Europą, a Bułgarią w formie transportu drogowego. W ramach usług krajowych Speedy oferuje dostawy ekspresowe realizowane w 24 godziny.

Jak ocenić przewoźnika Speedy i wystawić opinie?

Speedy może przewieźć towary płynne i suche, artykuły spożywcze czy towar o wysokiej wartości. Jeśli chciałbyś podzielić swoją opinią na temat usług tego przewoźnika wystarczy przejść do formularza oceny i zaznaczyć swoją ocenę od 1 do 5 w poniższych kategoriach:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej znajdzie się dodatkowe pole, w którym możesz dokładnie opisać swoje doświadczenie z tym przewoźnikiem. Zostawiając swój komentarz pomożesz przyszłym użytkownikom wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do ich biznesu. Po uzupełnieniu komentarza kliknij „Wyślij”. Twoja opinia zostanie dodana do sekcji przewoźnika Speedy.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Nieważne czy wysyłasz niewielką paczkę w kraju, czy przesyłki ponadwymiarowe za granicę wybierz formularz szybkiej wyceny  na GlobKurier.pl aby zyskać najlepsze oferty ponad 50 przewoźników. W formularzu należy podać wymiary paczki i jej wagę i kliknąć „Wyceń przesyłkę”. Tylko chwila dzieli nas od poznania ofert różnych przewoźników i wyboru najlepszej z nich. Cały proces zamawiania przesyłki jest intuicyjny i ogranicza się następnie do podania danych nadawcy i adresata. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności i czekanie na kuriera.