Menu

Opinie Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk

SPEDYCJA PARTNER Sylwia Bugajska-Grajczyk
1
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
1
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłanie przesyłek, szczególnie w większych ilościach najlepiej powierzyć doświadczonemu przewoźnikowi. Przed wyborem wielu z nas sięga po opinie w internecie, które pomagają w podjęciu decyzji. Jeśli korzystałeś z usług Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk zostaw swój komentarz w którym podzielisz się własnym doświadczeniem z tym przewoźnikiem. Sprawdź też relacje innych Klientów, którzy korzystali już z usług Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk.

Przewoźnik Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk

Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk to firma, która powstała w 1999 roku w Polsce. W firmie zatrudnionych jest około 20 pracowników. Prezesem firmy jest Sylwia Bugajska-Grajczyk. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w wysokości 10 448 934 zł.

Jak ocenić przewoźnika Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk i wystawić opinie?

Jednym z przewoźników, których możesz ocenić na stronie rankingu kurierów jest Grupa Rhenus. Jako przewoźnik działa ona na polskim rynku już około 30 lat. Ocenie możesz podać trzy główne kategorie, którymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

W formularzu jest dostępne też okno tekstowe, w którym możesz dokładnie opisać swoją sprawę, w tym ewentualne problemy. Opisz jaką drogą była wysyłana przesyłka oraz z jakiego i do jakiego kraju została dostarczona. Dokładny opis usługi pozwoli lepiej zapoznać się z jakością firmy Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk.

Oferta Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk

Firma Spedycja Partner Sylwia Bugajska-Grajczyk realizuje usługi spedycji drogowej w formie transportu częściowego i całopojazdowe. Oferta obejmuje zasięg krajowy i międzynarodowy. Specjalizacją firmy są dostawy ekspresowe do 1.5 tony.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Korzystając z szybkiej wyceny na GlobKurier.pl możesz w łatwy i szybki sposób poznać oferty wielu czołowych przewoźników. Formularz wyceny znajduje się na stronie głównej. W odpowiednich polach należy uzupełnić wagę przesyłki oraz jej wymiary, a następnie kliknąć czerwony przycisk „Wyceń przesyłkę”.  System potrzebuje tylko chwilę, aby przedstawić dostępne oferty wielu przewoźników w różnych cenach. Po wybraniu najlepszej z nich, należy przejść do kolejnego kroku, którym jest uzupełnienie danych o adresaci i odbiorcy przesyłki. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, jak chociażby ubezpieczenie towaru. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności.