Menu

Opinie Spedimex

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Spedimex? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Spedimex

Logo
2
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Spedimex jest jedną z wielu dostępnych dzisiaj form transportowych na rynku. Czy może się ona pochwalić pozytywnymi opiniami na temat swoich usług? Zadowoleni Klienci mogą znacznie podnieść reputacje na temat firmy, zaś niezadowoleni wskazują firmie problemy nad którą powinni popracować. Jeśli korzystałeś z usług firmy Spedimex opisz swoje doświadczenie w rankingu kurierów

Przewoźnik Spedimex opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Spedimex

Spedimex jest polską firmą założoną w 1993 roku. Prezesem Zarządu jest Marcin Bąk. Firma posiada obecnie 15 oddziałów w całej Polsce, gdzie łącznie zatrudnionych jest blisko 2 000 osób. W roku 2020 firma uzyskała przychód w wysokości 317 216 035 zł.

Jak ocenić przewoźnika Spedimex i wystawić opinie?

Oceń jakość usług firmy Spedimex korzystając z prostego formularza na naszej stronie rankingowej. W przypadku firm transportowych zdecydowaliśmy się poddać ocenie trzy główne wyznaczniki jakości, którymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kryteria możesz ocenić w skali od 1 do 5, z czego najniższa jest 1. Poniżej znajdziesz dodatkowe pole tekstowe, które umożliwia lepiej opisać doświadczenie związane z usługami firmy. Tutaj właśnie możesz określić czego dotyczyła dostawa oraz jakim środkiem transportu była przewożona. Wyjaśnij również na czym polegało Twoje zadowolenie lub jego brak. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby ocenić przewoźnika.

Oferta Spedimex

Główna oferta firmy Spedimex oparta jest na 5 filarach. Zalicza się do nich logistykę kontraktową, logistykę e-commerce, transport drobnicowy, transport FTL i usługi celne. Usługi transportowe oferowane są w ruchu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Usługi międzynarodowe skierowane są do Europy i obejmują łącznie 17 krajów pomiędzy którymi przewoźnik świadczy regularne połączenia.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Usługi kurierskie mają szeroki zakres cenowy, dlatego jeśli szukasz najlepsze oferty sprawdź wyszukiwarkę cen na stronie GlobKurier.pl. Formularz szybkiej wyceny generuje oferty popularnych przewoźników w znacznie korzystniejszych cenach. Wycena jest dopasowana do wytycznych Twojej przesyłki, które należy wpisać w formularzu. Są nimi waga, wymiary i ilość przesyłek. Po wybraniu swojego dostawcy, system przeniesie Cię do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie. Proces wyceny zamyka się opłatą za przesyłkę.