Logo
Menu

Opinie SPED Partner

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy SPED Partner? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

SPED Partner

Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłasz dużo przesyłek w kraju lub za granicę i szukasz firmy oferującej najlepszy serwis? Sprawdź, które firmy oferują najlepsze ceny i jakoś usług. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z usług firmy SPED Partner i chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniami wyślij formularz oceny. Przed skorzystaniem z ich serwisu możesz sprawdzić, czy inni ich Klienci byli zadowoleni z ich jakości.

Przewoźnik SPED Partner opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku SPED Partner

SPED Partner to pojedyncza firma, która powstała w Polsce w 2005 roku. Obecnie zatrudnia ponad 100 osób i posiada flotę 250 pojazdów w stałej dyspozycji. Prezesem Zarządu jest Radosław Sowiński. W 2020 roku firma uzyskała przychód w kwocie 134 359 269 zł.

Jak ocenić przewoźnika SPED Partner i wystawić opinie?

SPED Partner jest jednym z przewoźników, których możesz ocenić na stronie rankingu kurierów. Wystarczy przejść do formularza, w którym do uzupełnienia są trzy wytyczne w skali od 1 do 5, z czego 1 jest najniższą oceną. Wytycznymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej tych punktów znajdziesz pole tekstowe, które możesz uzupełnić, aby lepiej zobrazować swoją ocenę. Tutaj możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa, jakie przesyłki oraz z których krajach była ona realizowana. Warto podzielić się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi doświadczeniami, gdyż pozwoli to lepiej zobrazować jakość świadczeń firmy.

Oferta SPED Partner

SPED Partner jest firmą rozwijającą się w branży spedycyjno-transportowej. Swoją ofertę proponuje zarówno Klientom w zakresie krajowym, jak i międzynarodowym. W usługach znajdziesz transport całosamochodowy oraz specjalistyczny transport materiałów sypkich. Usługi międzynarodowe są realizowane na terenie Unii Europejskiej.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukając najlepszej oferty cenowej w przypadku wysyłki indywidualnej lub firmowej warto skorzystać z szybkiej wyceny dostępnej na GlobKurier.pl. Jest to prosty i intuicyjny formularz, który poprowadzi nas krok po korku do najlepszej oferty. Na stronie formularza wpisujemy wagę przesyłki i jej wymiary, aby system mógł przedstawić oferty wielu firm transportowych w różnych cenach. Jednym naszym zadaniem jest wybór najlepszej z nich. Po kliknięciu w ofertę przewoźnika zostaniesz przeniesiony do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy przesyłki. Ostatnim elementem procesu jest wybór i dokonanie płatności za przesyłkę.