Menu

Opinie SkyPostal

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy SkyPostal? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

SkyPostal

Logo
4.8
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.8
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz opinii na temat usług transportowych firmy SkyPostal? Sprawdź jak ocenili go pozostali Klienci, czy byli zadowoleni z usług, czy może napotkali się z jakimiś problemami. W przypadku w  którym to Ty jesteś jednym z Klientów firmy zachęcamy do wyrażenia własnej opinii dzięki formularzowi na naszej stronie rankingowej.

Przewoźnik SkyPostal opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku SkyPostal

SkyPostal to firma specjalizująca się w usługach kurierskich i transportowych obsługująca kraje w Ameryce Południowej i Centralnej, takie jak Meksyk, Kolumbia czy Chile i nie tylko. Firma powstała w 2001 roku. W ramach przesyłek międzynarodowych SkyPostal łączy Amerykę Południową i Centralną z Ameryką Północną i Europą.

Jak ocenić przewoźnika SkyPostal i wystawić opinie?

Wystaw swoją opinię na temat jakości usług firmy Skypostal. Skorzystaj z dostępnego na naszej stronie rankingu kurierów formularza i oceń najważniejsze kryteria decydujące o jakości firmy. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe wyznaczniki jakości ocenisz w skali od 1 do 5, gdzie 5 oznacza ocenę najwyższą. Dodatkowo w formularzu znajduje się pole tekstowe, które służy do opisania na czym dokładnie polega Twój przypadek. Opisz tutaj nie tylko swoje zadowolenie lub napotkane problemy, ale też czego dokładnie dotyczyła Twoja przesyłka i jakie rozwiązania Ci zaproponowano. Pamiętaj, że nie musisz korzystać z usług platformy GlobKurier.pl, aby dokonać oceny.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na stronie GlobKurier.pl możesz skorzystać w formularza szybkiej wyceny, aby poznać oferty wielu przewoźników w znacznie korzystniejszych cenach. W formularzu należy uzupełnić podstawowe dane jakimi są wymiary, waga i ilość przesyłek. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” zostaniesz przekierowany do oferty cenowej wielu przewoźników. Wybierz najlepszą opcję dla siebie, aby przejść do kolejnego etapu. Jest nim uzupełnienie danych odbiorcy i nadawcy, a także opłacenie przesyłki.