• Opinie SKAT Transport

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy SKAT Transport? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  SKAT Transport

  Logo
  4.8
  Ocena na podstawie 3 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4.8
  Ocena na podstawie 3 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Ranking kurierów powstał po to, aby dzielić się wzajemnie opiniami na temat firm transportowych. Czy przesyłka dotarła na miejsce w określonym czasie, czy napotkałeś jakieś problemy? Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym w podjęciu decyzji i wyborze kolejnej firmy transportowej. Jedną z nich jest SKAT Transport, sprawdź jak ocenili go inni.

  Przewoźnik SKAT Transport opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku SKAT Transport

  SKAT Transport jest operatorem transportowo-logistycznym. Jest to pojedyncza firma o pochodzeniu kapitału z Polski. Powstała w 1991 roku i tamtej pory rozwija się w branży TSL. Prezesem Zarządu firmy jest Waldemar Łazarczyk. Firma zatrudnia w Polsce około 200 osób. W roku 2020 uzyskała przychód w wysokości 508 144 405 zł.

  Jak ocenić przewoźnika SKAT Transport i wystawić opinie?

  Skorzystaj z formularza oceny kuriera na naszym rankingu kurierów, aby w szybki i prosty sposób podzielić się swoim doświadczeniem z firmą SKAT Transport. W formularzu oceniasz trzy podstawowe kryteria dotyczące oferowanych usług, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe kryteria ocenisz w skali od 1 do 5, z czego 5 jest najwyższą oceną. Poniżej nich znajdziesz pole tekstowe w którym możesz dodatkowo opisać swoje zadowolenie lub jego brak. Tutaj też warto określić czego dokładnie dotyczyła ocena, jakie przesyłki i jakim frachtem. Wszystkie te informacje pozwolą lepiej poznać jakość usług firmy SKAT Transport.

  Oferta SKAT Transport

  SKAT jest operatorem transportowo-logistycznym, który specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym, a także w przeprawach promowych. W swoich usługach proponuje on również ubezpieczenia dla branży TSL. Głównymi sektorami w których charakteryzuje się firma transportowa SKAT jest branża papiernicza, drzewna, budowlana, stalowa, chemiczna i AGD.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Globkurier.pl to strona na której znajdziesz szeroką gamę ofert różnych przewoźników w najlepszych cenach. Na stronie głównej znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie należy wpisać takie informacje jak wymiary przesyłki, jej waga oraz ilość. W kolejnym etapie wyceny pojawia się oferta znanych przewoźników z dopasowaną wyceną pod Twoją przesyłkę. Poprzez kliknięcie na kafelek z interesującą Cię wyceną przechodzisz do kolejnego etapu jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności za przesyłkę.