Menu

Opinie SHIPCO TRANSPORT

Korzystałeś z usług firmy SHIPCO TRANSPORT? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

SHIPCO TRANSPORT

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport drogowy, lotniczy czy kolejowy nie muszą być jedynymi opcjami. W końcu można także skorzystać z transportu morskiego, który wbrew pozorom może być dość szybki, a przede wszystkim pozwala na przewożenie dużej ilości ładunków, a także towarów w kontenerach. Warto dowiedzieć się więcej na temat oferty przewoźnika morskiego SHIPCO TRANSPORT. Ponadto warto poznać ranking kurierów w Globkurier.pl i sposób szybkiej wyceny przesyłek.

Przewoźnik SHIPCO TRANSPORT opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku SHIPCO TRANSPORT

SHIPCO TRANSPORT jest firmą transportu morskiego i lotniczego o globalnym zasięgu. Ma siedzibę w Chatham w stanie New Jersey. Posiada ponad 75 biur w 30 krajach na 5 kontynentach. Fracht morski obejmuje usługi LCL i FCL. 

Jak ocenić przewoźnika SHIPCO TRANSPORT i wystawić opinie?

Wiele osób lubi dzielić się swoimi opiniami na temat usług. Można to zrobić także w przypadku przewoźnika morskiego SHIPCO TRANSPORT na stronie Globkurier.pl. Nie trzeba przy tym być klientem tego brokera kurierskiego czy posiadać założonego konta na jego stronie. Każdy może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, zamieszczając komentarz w kilku zdaniach opisujący usługę, czy też mocne i słabe strony przewoźnika. Oczywiście dostępna jest także ocena usług w trzech kategoriach. Wśród nich jest szybkość transportu, koszt transportu i godność polecenia. W każdej można przyznać wybraną przez siebie liczbę gwiazdek, odpowiadającą stopniowi zadowolenia z czasu dostarczenia przesyłki, ceny usługi, a także podkreślającą to jak mocno rekomenduje się usługi przewoźnika innym przedsiębiorcom. 

Oferta SHIPCO TRANSPORT

SHIPCO TRANSPORT oferuje globalny harmonogram żeglugi dostępny przez całą dobę. Koncentruje się na obsłudze jak największej liczby bezpośrednich usług między parami portów. Oferuje możliwość dopasowania kontenera do własnych potrzeb w ramach FCL. Gwarantuje pełną satysfakcję i dodatkowe ubezpieczenie kontenerów.  

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na stronie brokera kurierskiego można dokonać szybkiej wyceny przesyłki i uzyskać możliwość wysyłki w możliwie najniższej cenie. Wystarczy wejść na stronę szybkiej wyceny. W tym miejscu znajduje się porównywarka ofert firm kurierskich, a trzeba wiedzieć, że broker kurierski współpracuje z ponad 50 firmami kurierskimi i przewozowymi. Aby uzyskać szybką wycenę, należy wpisać parametry przesyłki, zatem jej długość, szerokość, wysokość i wagę. Transport morski dotyczy przesyłek międzynarodowych, zatem konieczne jest wybranie również kraju nadania i odbioru. Należy również wpisać liczbę oznaczającą ilość przesyłek do wyceny. Po wpisaniu wszystkich parametrów można kliknąć “wyceń przesyłkę”. Z rankingu kurierów można wybrać najtańszą ofertę czy też najszybszą usługę. Po wpisaniu danych dotyczących nadawcy, adresata i przesyłki, a także wybraniu opcjonalnie usług takich jak ubezpieczenie można opłacić przesyłkę. Na adres e-mail po zaksięgowaniu wpłaty otrzymuje się dokumenty przewozowe. Warto zatem wybrać szybki przelew, by uzyskać je od ręki. Pozostaje przygotować przesyłkę i czekać na kuriera.