Menu

Opinie SEKO WORLDWIDE

Korzystałeś z usług firmy SEKO WORLDWIDE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

SEKO WORLDWIDE

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Prowadząc działalność gospodarczą i handel międzynarodowy, który wiąże się ze sprowadzaniem towarów wielkogabarytowych z różnych stron świata, a zwłaszcza z Azji, gdzie swoje siedziby ma wiele fabryk, warto skorzystać z transportu morskiego. Dotyczy on także towarów niebezpiecznych, ale i drobnicowych, żywności, nawet tej szybko się psującej się. Warto poznać ofertę przewoźnika morskiego SEKO WORLDWIDE i dowiedzieć się więcej na temat rankingu kurierów, który można znaleźć na stronie Globkurier.pl.

Przewoźnik SEKO WORLDWIDE opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku SEKO WORLDWIDE

SEKO WORLDWIDE jest firmą transportu morskiego o globalnym zasięgu. Jest niemiecką firmą z siedzibą we Frankfurcie. Obsługuje sieć frachtu morskiego do ponad 40 krajów na całym świecie. Zarządza setkami tysięcy kontenerów do i z Azji, Europy, a także Ameryki Północnej. 

Jak ocenić przewoźnika SEKO WORLDWIDE i wystawić opinie?

Chcesz wystawić ocenę przewoźnikowi morskiemu SEKO WORLDWIDE za wykonaną usługę? Niezależnie od tego czy zamawiałeś ją za pośrednictwem brokera kurierskiego Globkurier.pl, czy też nie, masz do dyspozycji możliwość oceny na jego stronie. Bierzesz pod uwagę trzy kategorie, a mianowicie: szybkość transportu, koszt transportu i godność polecenia. W każdej przyznajesz odpowiednią według Ciebie liczbę gwiazdek. Zatem jeśli jesteś bardzo zadowolony z usługi, możesz przyznać maksymalną liczbę gwiazdek. To jeszcze nie wszystko, bowiem dostępna jest sekcja komentowania. Można zatem zostawić kilka zdań komentarza do wystawionej oceny i wyjaśnić swoje noty. Podzielenie się szczegółami może pomóc przedsiębiorcom w wyborze najlepszej firmy przewozowej oferującej transport morski.     

Oferta SEKO WORLDWIDE

SEKO WORLDWIDE oferuje transport towarów kontenerowych, drobnicowych, a także roll on. Oferuje zatem swoje usługi dla wielu branż, w tym branży motoryzacyjnej czy budowlanej, a także elektronicznej. Zapewnia ubezpieczenie wszystkich swoich transportów. Można dodatkowo ubezpieczyć ładunki i kontenery. SEKO WORLDWIDE oferuje także kompleksowe usługi logistyczne.  

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Możliwość szybkiej wyceny przesyłki bez wychodzenia z domu, to spory komfort i można to zrobić, wchodząc na stronę szybkiej wyceny. W tym miejscu dostępna jest porównywarka firm kurierskich. Wystarczy wpisać wszystkie parametry przesyłki, a więc jej długość, szerokość, wysokość i wagę. Ponadto w przypadku przesyłek międzynarodowych należy wybrać kraj nadania i odbioru przesyłki. Trzeba jeszcze zaznaczyć ilość przesyłek do wyceny i kliknąć “wyceń przesyłkę”. Po pojawieniu się rankingu kurierów, można wybrać najtańszą opcję albo kuriera gwarantującego najlepszą opcję ubezpieczenia czy najszybszy transport. Po wybraniu firmy, trzeba wpisać wszystkie niezbędne dane dotyczące nadawcy, adresata i samej przesyłki. Można również wybrać dodatkowe usługi, jak choćby ubezpieczenie przesyłki. Następnie należy opłacić transport online. Po dokonaniu przelewu otrzymuje się dokumenty przewozowe na podany adres e-mail, które należy wydrukować. Teraz już można czekać na kuriera.