Menu

Opinie SDA

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy SDA? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

SDA

Logo
4.8
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.8
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wyraź opinię na temat usług firm transportowych na stronie ranking kurierów. Jedną z nich jest SDA. Jeśli miałeś okazję korzystać z usług transportowych tego przewoźnika uzupełnij formularz szybkiej oceny, dzięki czemu możesz pomóc innym użytkownikom w wyborze najlepszego transportera.

Przewoźnik SDA opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku SDA

SDA to firma włoska oferująca usługi logistyczne i transportowe. Oferta obejmuje transport krajowy i międzynarodowy, w tym przewóz paczek i przesyłek drobnicowych oraz transport materiałów niebezpiecznych. SDA w ramach usług międzynarodowych proponuje rozwiązania frachtem lotniczym i morskim.

Jak ocenić przewoźnika SDA i wystawić opinie?

Wybierz ranking kurierów i zostaw swoją opinię na temat przewoźnika SDA. W formularzu dostępnym na stornie znajdziesz trzy główne kryteria, które możesz ocenić w skali od 1 do 5, z czego najgorszą oceną jest 1. Kryteria w formularzu dotyczą takich wytycznych jakości jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Po ocenieniu wszystkich kryteriów dodaj komentarz w polu tekstowym. Możesz tam opisać czego dokładnie dotyczyła usługa i czy wszystkie Twoje oczekiwania zostały spełnione. Po uzupełnieniu wszystkich pół zatwierdź swoją opinię poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szybka wycena dostępna na stornie głównej GlobKurier.pl pozwala zamówić przesyłkę w znacznie korzystniejszej cenie niż na stronie samego przewoźnika. W formularzu do wycena należy podać wymiary, wagę i ilość przesyłek, a także kraj skąd i dokąd będzie realizowana dostawa. Po uzupełnieniu danych kliknij „Wyceń przesyłkę” i sprawdź jakie ceny proponują popularni dostawy. Następnym krokiem jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim elementem procesu wyceny jest opłacenie przesyłki.