• Opinie Scandica Logistics

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Scandica Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Scandica Logistics

  Logo
  3.1
  Ocena na podstawie 5 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3.1
  Ocena na podstawie 5 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Opinie są dzisiaj jednym z wyznaczników przez które decydujemy się na skorzystanie z usług. Scandica Logistics proponuje usługi w branży transportowej i możesz go ocenić klikając w poniższy przycisk. Sprawdź również jakie doświadczenia z firmą mieli inni jego Klienci.

  Przewoźnik Scandica Logistics opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Scandica Logistics

  Scandica Logistics to firma założona w 2016 o polskim pochodzeniu kapitału. W firmie zatrudnionych jest blisko 30 pracowników, a główna siedziba znajduje się w Białymstoku. Prezesem Zarządu firmy jest Maciej Markowski. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w wysokości 29 341 954 zł.

  Jak ocenić przewoźnika Scandica Logistics i wystawić opinie?

  Korzystałeś z usług firmy Scandica Logistics i chcesz podzielić się swoją opinią na temat jakości ich usług. Skorzystaj z formularza oceny na naszej stronie rankingu kurierów. Opinia ocenia trzy ważne kryteria, takie jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Każde z kryteriów możesz ocenić na podstawie skali od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5 gwiazdek. Poniżesz znajdziesz również okno z polem testowym. Koniecznie przekaż własny komentarz, gdzie możesz opisać czego dokładnie dotyczyła Twoja usługa i co myślisz o jakości jej wykonania. Pamiętaj, że aby dokonać oceny przewoźnika nie musisz być Klientem GlobKurier.pl.

  Oferta Scandica Logistics

  Usługi Scandica Logistics realizowane są w obszarze transportu drogowego, kolejowego, spedycji lotniczej, magazynowania oraz przesyłek kurierskich. Firma specjalizuje się w transporcie międzynarodowym do krajów WNP, w tym w szczególności Rosji, Ukrainy i Kazachstanu.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Jeśli szukasz kuriera w najlepszej cenie skorzystaj z wyszukiwarki ofert na GlobKurier.pl. Formularz szybkiej wyceny znajduje się na stronie głównej, gdzie uzupełniasz podstawowe dane jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Aby przejść do ofert przewoźników kliknij przycisk „Wyceń przesyłkę”. System potrzebuje tylko chwilę, aby przedstawić Ci ofertę przewoźników w różnym zakresie cenowym. Wybierz jednego z nich i przejdź dalej. W tym momencie poprosimy Cię o uzupełnienie danych dotyczących odbiorcy i nadawcy. Ostatnim etapem kończącym proces zamówienia jest opłata za przesyłkę i czekanie na kuriera