Menu

Opinie SAFMARINE

Korzystałeś z usług firmy SAFMARINE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

SAFMARINE

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wybór transportu morskiego jest dla wielu przedsiębiorców najlepszy. W ten sposób można wysyłać przesyłki specjalne czy niebezpieczne, większe ładunki towarów drobnicowych, kontenery i produkty chłodnicze. Zakres usług jest bardzo duży. Warto poznać szczegóły oferty przewoźnika morskiego SAFMARINE, a także dowiedzieć się więcej na temat rankingu kurierów w Globkurier.pl. Jak wycenić przesyłkę szybko i tanio?

Przewoźnik SAFMARINE opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku SAFMARINE

SAFMARINE jest południowoafrykańskim podmiotem świadczącym usługi żeglugowe, a także transport kontenerowy i masowy na całym świecie. Swoją siedzibę ma w Kapsztadzie w RPA. Firma została założona w 1946 r. Obecnie firma zintegrowała się z Maersk. Na maersk.com można śledzić swoje transporty morskie zlecone SAFMARINE. 

Jak ocenić przewoźnika SAFMARINE i wystawić opinie?

Jeżeli chcecie wystawić opinię o przewoźniku SAFMARINE, odwiedźcie stronę Globkurier.pl. Swoją ocenę mogą wystawić nie tylko aktywni użytkownicy czy osoby posiadające konto u tego brokera kurierskiego, ale wszyscy chętni, którzy wcześniej skorzystali z usług przewoźnika morskiego. Ocenę można wystawić w trzech kategoriach. Pierwsza z nich to szybkość transportu i w zależności od stopnia zadowolenia z czasu wykonania usługi można przyznać odpowiednią według siebie liczbę gwiazdek. Ten sam sposób oceny dotyczy kosztu transportu, a także godności polecenia. Jeśli zatem mocno rekomendujecie tego przewoźnika innym, przyznajcie maksymalną liczbę gwiazdek. Możecie również napisać kilka zdań komentarza, co pozwoli innym dokonać trafniejszego wyboru usługi kurierskiej w zakresie transportu morskiego. 

Oferta SAFMARINE

Oferta SAFMARINE jest skierowana do wielu branż. Można wysyłać towary masowo w kontenerach. Z usług przewoźnika morskiego mogą skorzystać między innymi branże takie jak: retail, elektroniczna, chemiczna czy motoryzacyjna. Rozwiązania logistyczne są nowoczesne i dostosowane do potrzeb klientów. Można też skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia kontenerów i ładunków morskich.  

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Aby wycenić przesyłkę w szybki sposób i uzyskać najlepszą cenę, wejdźcie na stronę szybkiej wyceny. Jest tutaj dostępna porównywarka firm kurierskich. Wystarczy wpisać parametry przesyłki, czyli długość, szerokość, wysokość i wagę, a także kraj nadania i odbioru. Następnie trzeba jeszcze zaznaczyć ilość przesyłek do wyceny i można kliknąć “wyceń przesyłkę”. Pojawi się ranking kurierów, zatem oferty będą wyświetlone według ceny za usługę. Wystarczy wybrać tę najkorzystniejszą. W przypadku przewoźnika morskiego można zdecydować się na SAFMARINE. Następnie należy wpisać dane nadawcy i adresata, a także wypełnić niezbędne informacje, czy też zaznaczyć dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Potem pozostaje uiszczenie opłaty, wydrukowanie otrzymanego po zaksięgowaniu wpłaty na podany adres e-mail listu przewozowego, a następnie oczekiwanie na kuriera, który powinien pojawić się w kolejnym dniu roboczym.