• Opinie Remax

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Remax? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Remax

  Logo
  3.3
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena
  Logo
  3.3
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena

  Szukasz najlepszego przewoźnika i zastanawiasz się jak wypada w rankingu firma Remax? Oceń poszczególne elementy usługi w tym cenę i szybkość transportu jeśli kiedykolwiek korzystałeś z serwisu tej firmy. Poznaj również zdanie innym na temat jakości usług Remax.

  Przewoźnik Remax opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Remax

  Remax to słowacka firma zajmująca się usługami transportowymi. W ramach swoich usług firma proponuje usługi kurierskie z dostawą do domu lub z dostawą do punktów paczkowych, których jest około 450. Maksymalna waga paczki w opcji kurierskiej w opcji standardowej wynosi 10 kg, natomiast w opcji ponadwymiarowej do 50 kg. Opcja dostawy do punktu zawiera tylko dostawę standardową do 10 kg.

  Jak ocenić przewoźnika Remax i wystawić opinie?

  Remax ocenisz za pomocą prostego formularza dostępnego na naszej stronie rankingowej. Oceń trzy najważniejsze kategorie, które świadczą o jakości usług firmy. Tymi kategoriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe wyznaczniki jakości ocenisz w skali 1 do 5, z czego 5 jest najwyższą oceną. Poniżej wystaw swoją opinię tekstową. Możesz tutaj zaznaczyć jakiego transportu dotyczyła Twoja przesyłka, czy napotkałeś jakieś problemy podczas procesu, czy wszystko przebiegało zgodnie z planem. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby dodać opinię na temat przewoźnika.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Platforma GlobKurier.pl pozwala wycenić przesyłkę wśród wielu popularnych przewoźników. Formularz szybkiej wyceny znajduje się na stronie głównej i zawiera pola do uzupełnienia takich danych jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Uzupełnij je, aby przejść do kolejnego kroku. W tym momencie system przedstawi Ci oferty przewoźników w korzystniejszych cenach niż na ich bezpośrednich stronach. Wybierz opcję najlepiej dopasowaną pod siebie i przejdź dalej. Na tym etapie wyceny uzupełniasz dane nadawcy i odbiorcy. Możesz również wybrać dodatkowe opcje, jak ubezpieczenie czy wysyłka za pobraniem. Przejdź do płatności, która jest ostatnim etapem zamykającym proces wyceny.