• Opinie REGIONAL CONTAINER LINES

  Korzystałeś z usług firmy REGIONAL CONTAINER LINES ? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  REGIONAL CONTAINER LINES 

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena

  Transport morski może odbywać się na krótkich trasach, ale i transkontynentalnych. Dzięki niemu możliwe jest wysyłanie ładunków specjalnych, niebezpiecznych czy ponadgabarytowych w większej ilości. Oczywiście w ten sposób przesyła się także standardowe towary drobnicowe i w kontenerach czy chłodniach. Jednym z przewoźników morskich jest REGIONAL CONTAINER LINES i warto na jego temat dowiedzieć się więcej. Podpowiemy też, jak wycenić przesyłkę w Globkurier.pl i skorzystać z rankingu kurierów.

  Przewoźnik REGIONAL CONTAINER LINES opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku REGIONAL CONTAINER LINES

  REGIONAL CONTAINER LINES to firma transportowa oferująca transport morski, kontenerowy. Działa od 1979 r. i ma swoją siedzibę w Tajlandii. Firma posiada 40 kontenerowców i obsługuje takie kierunki jak Australia, Azja, a także Bliski Wschód. Stawia na nowoczesną logistykę i obniżenie śladu węglowego, wpisując się w aktualne potrzeby i trendy. 

  Jak ocenić przewoźnika REGIONAL CONTAINER LINES i wystawić opinie?

  Jeżeli chcecie wystawić ocenę przewoźnikowi morskiemu REGIONAL CONTAINER LINES za wykonaną usługę transportową, to wejdzie na stronę Globkurier.pl. Możliwość podzielenia się opinią i wystawienia noty dostępna jest nie tylko dla osób korzystających z usług brokera kurierskiego i posiadających konto w serwisie, ale wszystkich, którzy pragną podzielić się swoją opinią. Można ocenić przewoźnika morskiego, biorąc pod uwagę trzy kryteria. Pierwszym z nich jest szybkość transportu i w ramach tej kategorii można przyznać odpowiednią według siebie liczbę gwiazdek. Kolejne aspekty podlegające ocenie to koszt transportu i godność polecenia. Ponadto można zostawić jeszcze komentarz dotyczący wykonanej usługi. Klika zdań pozwoli innym poznać jeszcze lepiej mocne, czy też słabsze strony danego przewoźnika.          

  Oferta REGIONAL CONTAINER LINES

  Przewoźnik morski REGIONAL CONTAINER LINES oferuje transport morski towarów wielkogabrytowych, ponadgabarytowych, ale i drobnicowych na różnych kierunkach. Dokłada wszelkich starań, aby kontenery i ładunki docierały do portów docelowych w jak najkrótszym czasie, a dalej trafiały bez szwanku do odbiorcy docelowego. Firma oferuje możliwość dodatkowego ubezpieczenia ładunku morskiego.    

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chcąc wycenić przesyłkę szybko i tanio, warto wejść na stronę szybkiej wyceny. Do dyspozycji jest porównywarka firm kurierskich. Wystarczy wpisać parametry przesyłki, a więc podać długość, szerokość i wysokość, a także wagę. Trzeba jeszcze wskazać kraj nadania i odbioru przesyłki, a także podać ilość wycenianych przesyłek. Oczywiście każda przesyłka musi mieć te same wymiary i wagę. Po kliknięciu w opcję wyceny można znaleźć odpowiednią firmę kurierską na liście, która ułożona jest rosnąco, od najniższej ceny do najwyższej. Wybór firmy oznacza konieczność wpisania danych nadawcy i adresata, a także wybrania ewentualnie usług dodatkowych takich jak ubezpieczenie. Potem należy uiścić opłatę online. Szybki przelew pozwoli otrzymać od razu na podany adres e-mail dokumenty przewozowe do wydruku. Wystarczy je wydrukować i umieścić na zabezpieczonej przesyłce i czekać na kuriera.