Menu

Opinie REGESTA

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy REGESTA? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

REGESTA

Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Przewóz towarów to wieloetapowy proces za którym stoi wiele osób. Sprawdź jak na tle innych przewoźników wypada REGESTA i czy warto wybrać go jako swojego przyszłego dostawcę. Jeśli skorzystałeś już z ich usług i chciałabyś się podzielić swoim zdaniem kliknij „Dodaj opinie o REGESTA”.

Przewoźnik REGESTA opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku REGESTA

REGESTA jest firmą założoną w Polsce w 1995 roku. Jej Prezesem Zarządu jest Rafał Kwiecień. W firmie pracuje ponad 500 pracowników i może się ona pochwalić ponad 300 własnymi jednostkami transportowymi. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 270 564 200 zł.

Jak ocenić przewoźnika REGESTA i wystawić opinie?

Na naszej stronie rankingowej jednym z przewoźników, którego możesz ocenić jest REGESTA. W formularzu oceny znajdziesz trzy główne kryteria, które ocenisz w systemie 5 gwiazdkowym. Najniższą oceną jest 1. Kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Swoje zdanie możesz dokładnie opisać w polu tekstowym poniżesz ocenianych kryteriów. To tam opisz czego dotyczyła Twoja usługa, jakie były pozytywy czy negatywy z Waszej współpracy. Każda opinia jest ważna nie tylko dla przyszłych Klientów, co dla samej firmy.

Oferta REGESTA

W ofercie firmy REGESTA znajdziesz usługi zarówno transportu krajowego, jak i transportu międzynarodowego. Głównymi kierunkami na  rynku międzynarodowym są przede wszystkie kraje Unii Europejskiej . Dodatkowo firma zajmuje się również dystrybucją paliw czy magazynowaniem.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz sprawdzonego przewoźnika? Na stronie głównej GlobKurier.pl znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie uzupełniasz podstawowe dane takie jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Te dane są potrzebne do uzyskania wyceny różnych przewoźników najlepiej dopasowane do Twojej przesyłki. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system wygeneruje gamę ofert dedykowaną dla Ciebie. Wybierz najlepszą opcję i przejdź do kolejnego etapu, którym jest uzupełnienie danych nadawcy i odbiorcy. Ostatnim etapem zamykającym wycenę jest płatność za przesyłkę.