Logo
Menu

Opinie Ray Trans

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Ray Trans? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Ray Trans

Logo
4.8
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.8
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz najlepszego przewoźnika i zastanawiasz się jak wypada w rankingu firma Ray Trans? Oceń poszczególne elementy usługi w tym cenę i szybkość transportu jeśli kiedykolwiek korzystałeś z serwisu tej firmy. Poznaj również zdanie innym na temat jakości usług Ray Trans.

Przewoźnik Ray Trans opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Ray Trans

Ray Trans to polska firma założona w 2018 roku. Specjalizuje się w transporcie i spedycji. Firma zatrudnia około 100 pracowników. W 2020 roku Ray Trans osiągnął przychód w kwocie 40 747 747 zł.

Jak ocenić przewoźnika Ray Trans i wystawić opinie?

Ray Trans ocenisz za pomocą prostego formularza dostępnego na naszej stronie rankingowej. Oceń trzy najważniejsze kategorie, które świadczą o jakości usług firmy. Tymi kategoriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe wyznaczniki jakości ocenisz w skali 1 do 5, z czego 5 jest najwyższą oceną. Poniżej wystaw swoją opinię tekstową. Możesz tutaj zaznaczyć jakiego transportu dotyczyła Twoja przesyłka, czy napotkałeś jakieś problemy podczas procesu, czy wszystko przebiegało zgodnie z planem. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby dodać opinię na temat przewoźnika.

Oferta Ray Trans

Ray Trans realizuje krajowy oraz międzynarodowy transport drogowy całopojazdowy oraz drobnicowy. W swoich usługach ma również przewozy pojazdami o DMC do 3,5 ton, magazynowanie i odprawy celne. Ray Trans oferuje przewóz wszelkich ładunków na terenie Europy dla wszystkich sektorów gospodarki.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Platforma GlobKurier.pl pozwala wycenić przesyłkę wśród wielu popularnych przewoźników. Formularz szybkiej wyceny znajduje się na stronie głównej i zawiera pola do uzupełnienia takich danych jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Uzupełnij je, aby przejść do kolejnego kroku. W tym momencie system przedstawi Ci oferty przewoźników w korzystniejszych cenach niż na ich bezpośrednich stronach. Wybierz opcję najlepiej dopasowaną pod siebie i przejdź dalej. Na tym etapie wyceny uzupełniasz dane nadawcy i odbiorcy. Możesz również wybrać dodatkowe opcje, jak ubezpieczenie czy wysyłka za pobraniem. Przejdź do płatności, która jest ostatnim etapem zamykającym proces wyceny.