Menu

Opinie PROFI LINK

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy PROFI LINK? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

PROFI LINK

Logo
4.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłasz dużo przesyłek w kraju lub za granicę i szukasz firmy oferującej najlepszy serwis? Sprawdź, które firmy oferują najlepsze ceny i jakoś usług. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z usług firmy PROFI LINK i chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniami wyślij formularz oceny. Przed skorzystaniem z ich serwisu możesz sprawdzić, czy inni ich Klienci byli zadowoleni z ich jakości.

Przewoźnik PROFI LINK opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku PROFI LINK

Firma PROFI LINK powstała w 2006 roku w Polsce. W firmie zatrudnionych jest około 40 osób. Główna siedziba firmy znajduje się w Tarnowskich Górach. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w wysokości 13 753 667 zł.

Jak ocenić przewoźnika PROFI LINK i wystawić opinie?

PROFI LINK jest jednym z przewoźników, których możesz ocenić na stronie rankingu kurierów. Wystarczy przejść do formularza, w którym do uzupełnienia są trzy wytyczne w skali od 1 do 5, z czego 1 jest najniższą oceną. Wytycznymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej tych punktów znajdziesz pole tekstowe, które możesz uzupełnić, aby lepiej zobrazować swoją ocenę. Tutaj możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa, jakie przesyłki oraz z których krajach była ona realizowana. Warto podzielić się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi doświadczeniami, gdyż pozwoli to lepiej zobrazować jakość świadczeń firmy.

Oferta PROFI LINK

PROFI LINK jest firmą spedycyjno-transportową, specjalizującą się w transporcie papieru, tektury i makulatury. Głównymi obsługiwanymi kierunkami są Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Chorwacja, Francja, Holandia, Belgia i Luksemburg.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukając najlepszej oferty cenowej w przypadku wysyłki indywidualnej lub firmowej warto skorzystać z szybkiej wyceny dostępnej na GlobKurier.pl. Jest to prosty i intuicyjny formularz, który poprowadzi nas krok po korku do najlepszej oferty. Na stronie formularza wpisujemy wagę przesyłki i jej wymiary, aby system mógł przedstawić oferty wielu firm transportowych w różnych cenach. Jednym naszym zadaniem jest wybór najlepszej z nich. Po kliknięciu w ofertę przewoźnika zostaniesz przeniesiony do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy przesyłki. Ostatnim elementem procesu jest wybór i dokonanie płatności za przesyłkę.