• Opinie PostNord

  Korzystałeś z usług firmy PostNord? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  PostNord

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena

  Z pewnością każdy klient chciałby poznać bliżej wybraną firmę przewozową jeszcze przed zleceniem jakiejkolwiek usługi. Tak samo jak w przypadkuPostNord, jak i innych przewoźników w zapoznaniu się z ich usługami od strony klienta pomoże Ci nasz ranking. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się jakie odczucia mają inni klienci PostNord lub samemu wydać opinie na temat ich usług, nawet jeżeli nie korzystałeś wcześniej z serwisu Globkurier.pl.

  Przewoźnik PostNord opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku PostNord

  PostNord to przewoźnik oferujący swoje usługi w krajach skandynawskich. Dzięki wieloletnim doświadczeniu jest to przewoźnik, który pełni ważną rolę w usługach kurierskich i logistycznych. PostNord powstał w wyniku połączenia dwóch usługodawców pocztowych z Danii i Szwecji. Przesyłki międzynarodowe za pośrednictwem GlobKurier.pl są realizowane przez najlepszych lokalnych przewoźników, takich jak PostNord. 

  Jak ocenić przewoźnika PostNord i wystawić opinie?

  Zależy Ci na sprawnym wystawieniu opinii odnośnie do usług tego przewoźnika? Masz z nim pozytywne lub negatywne odczucia i chcesz się nimi podzielić z innymi? Nasz ranking Ci to umożliwi. Na czym więc polega? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Globkurier.pl i odpowiesz za pomocą gwiazdek na 3 pytania dotyczące:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

  Następnie możesz pozostawić po sobie komentarz w którym warto opisać personalne doznania w stosunku do tego przewoźnika. Na pewno pomoże to innym potencjalnym klientom w wyborze przewoźnika, który wykona swoje usługi jak najlepiej. Pamiętaj, że jeżeli nie byłeś klientem Globkurier.pl to również możesz wystawić swoją opinię.

  Oferta PostNord

  PostNord oferuje przesyłki międzynarodowe do 35 kg. ograniczone do maksymalnej długości 120 cm. Oferta PostNord dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Przesyłki są realizowane z możliwością dostawy do domu lub do punktu MyPack Collect.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chciałbyś szybko nadać swoją przesyłkę? Dobrze trafiłeś! Za pomocą funkcji szybkiego nadania na naszej stronie Globkurier.pl zrobisz to w zaledwie 10 minut. Jak? Zmierz oraz zważ swoją przesyłkę i wpisz dane w odpowiednie pola. Następnie wybierz kuriera z naszej listy ponad 50 firm kurierskich. W kolejnym kroku uzupełnij dane nadawcy oraz adresata, opłać przesyłkę i poczekaj na kuriera lub wybierz się do punktu nadawczego. Tak, to takie proste!