Menu

Opinie Posti

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Posti? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Posti

Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Jedną z firma transportowych, którą możesz ocenić na stronie ranking kurierów jest Posti. Poznaj usługi tego przewoźnika oraz sprawdź jakie oceny udało mi się uzyskać od swoich klientów. Wysokiej jakości usługi powinny być priorytetem dla każdej firmy w branży TSL. Jeśli korzystać kiedyś z serwisu tego przewoźnika koniecznie podziel się swoim zdaniem w formularzu oceny.

Przewoźnik Posti opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Posti

Posti to fińska firma obsługująca przesyłki kurierskie na terenie Finlandi, Szwesji i krajów bałtyckich. W przypadku usług międzynarodowych Posti realizuje przesyłki dla klientów indywidualnych i biznesowych. Maksymalna waga przesyłki realizowanej w formie usług kurierskich z dostawą do domu wynosi 30 kg.

Jak ocenić przewoźnika Posti i wystawić opinie?

Oceń swoje doświadczenie z firmą transportową Posti za pomocą szybkiego formularza oceny. Znajdziesz w nim trzy główne kryteria jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Kryteria te ocenisz w systemie pięciogwiazdkowym, z czego 1 gwiazdka oznacza niezadowolenie i jest najniższym stopniem jakim firma może uzyskać. Poniżej znajdziesz dodatkowe pole tekstowe, gdzie można opisać przesyłkę, czego dokładnie dotyczyła, jaką drogą się przemieszczała i czy wszystko przebiegło tak jak zapewnił to przewoźnik.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Wyceń przesyłkę łatwo i szybko na stronie GlokKurier.pl dzięki specjalnie do tego przeznaczonemu formularzowi. Szybka wycena pozwala poznać oferty wielu przewoźników dopasowanych do kryteriów Twojej przesyłki. Wpisz wymiary, wagę i ilość przesyłek, aby system mógł wygenerować oferty w korzystnych cenach. Wybierz swojego przewoźnika i przejść do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o odbiorcy i nadawcy przesyłki. Ostatnim etapem jest płatność za przesyłkę i gotowe.