Menu

Opinie Pony Express

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Pony Express? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Pony Express

Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłka paczek czy to krajowych czy międzynarodowych powinna przebiegać sprawnie i szybko. Pony Express jest jedną z firm transportowych oferujących wysyłkę krajową i międzynarodową. Czy korzystałeś już w usług firmy Pony Express? Może jesteś ciekawy opinii innych na temat realizowanych przez nich usług? Sprawdź czy warto zamówić przesyłkę u tego właśnie przewoźnika.

Przewoźnik Pony Express opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Pony Express

Pony Express to rosyjska firma specjalizująca się w przesyłkach krajowych i międzynarodowych, w tym do Europy i Stanów Zjednoczonych. W ramach usług kurierskich można skorzystać z opcji ekspresowej z gwarantowaną dostawą przed godziną 10:00. Pony Express posiada również rozwiązania dedykowane dla transportu ładunków ponadgabarytowych oraz towarów niebezpiecznych.

Jak ocenić przewoźnika Pony Express i wystawić opinie?

Jeśli korzystałeś już z usług transportowych Pony Express podziel się z nami swoją opinią o przewoźniku. Jest ot wyjątkowo proste i zajmuje chwilę. Jedyne co należy zrobić to przejść do formularza oceny i w systemie gwiazdkowym ocenić trzy kategorię:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą, dlatego zachęcamy do pozostawienia własnego komentarza, w którym podzielisz się ewentualnymi problemami lub wyrazisz swoje zadowolenie. Każda opinia jest cenna. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby ocenić usługi Pony Express.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chcesz wysłać przesyłkę w kraju lub za granicę? Skorzystać z naszej szybkiej wyceny i poznać oferty ponad 50 różnych przewoźników. Proces wyceny jest bardzo prosty i intuicyjny, a jedyne co potrzebujesz to wymiary i waga paczki. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” masz do wyboru usługi różnych przewoźników oferujących różne ceny. Wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i przejdź do kolejnego kroku wyceny. Tutaj podaj dane nadawcy i adresata, ewentualnie wybierz opcje dodatkowe. Cały proces kończy się opłatą za przesyłkę, po czym pozostaje nam już czekanie na kuriera lub zaniesienie paczki do odpowiedniego punktu nadania.