Menu

Opinie Poczta Polska

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Poczta Polska? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Poczta Polska

Logo
3.3
Ocena na podstawie 196 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
Logo
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
3.3
Ocena na podstawie 196 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Poczta Polska świadczy usługi pocztowe, bankowe, ubezpieczeniowe i logistyczne. Swoje świadczenia kieruje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Poznaj opinie na temat przesyłek kurierskich Poczty Polskiej, która specjalizuje się w przesyłkach krajowych listownych i paczkowych. Jeśli korzystałeś z usług tego przewoźnika podziel się własnym doświadczeniem z innymi użytkownikami.

Kurier Poczta Polska opinie

Filtruj

Poczta PolskaNumer przesyłki: LL622220177LU
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Poczta Polska i jej usługi to porażka. Przesyłka GLOBAL Expres nadana 5 lutego z Luksemburgu, a 9 dnia została "doręczona". Ogólnie to 14 lutego dowiedziałem się, że paczka była zarejestrowana w 2 miejscach naraz (xD), a do tego, że listonosz wrzucił paczkę do złej skrzynki (tak przynajmniej twierdzi). Dzisiaj (21 lutego) byłem raz jeszcze na poczcie, ale tym razem w tej drugiej, dopytać się czy na pewno jej nie mają. Panie z okienka w kulturalny sposób poinformowały mnie, że jak ma status doręczonej to nic im do tego i że nie mogą mi pomóc. Zaproponowały na moje odchodne napisania reklamacji... No i tak zrobiłem, tylko że ta firma to taka porażka, że nawet strony nie potrafią zrobić poprawnie i nie mogę zgłosić reklamacji, przez błąd z miejscem nadania paczki - pomimo zaznaczenia, że to GLOBAL Express to mogę wpisać tylko miejsce nadania znajdujące się w Polsce (xD). Czyli wychodzi na to, że PP to jak gra w rosyjską ruletkę, albo Ci się uda albo masz prze... Jeżeli miałbym podsumować moje wrażenia, to napisałbym tak: w moim życiu różne firmy zgubiły mi 4 przesyłki, z czego PP zgubiła ich aż 3. To jest cyrk, porażka i nie wiem co jeszcze kulturalnego mogę o nich napisać. Wolę dopłacić te 10% więcej za paczkę u konkurencji i mieć święty spokój z myślą, że dojedzie - tym razem takiej możliwości niestety nie miałem. Załamać się idzie z nimi, nie polecam.
ZniesmaczonyObywatel, 21 lutego 2024
Poczta Polska
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
W listopadzie 2023 roku wysłałem paczkę. Waga ok 15 kg. Wartosc 400 zł. Wojewodztwo Mazowieckie Przez długi okres oczekiwania na dotarcie paczki do adresata zacząłem się zastanawiać co się stało. Po dwóch tygodniach okazało się że paczka zaginęła. Nie mogłem nigdzie uzyskać jakiejkolwiek pomocy. W końcu jednak początkiem grudnia udało się napisać reklamację. Pani przy okienku była nawet miła ale niestety bardzo niezorganizowana i niekompetentną. Po napisaniu stosownej reklamacji dostałem informację że prześlą mi korespondencje z odpowiedzią...I tak czekałem miesiąc. W styczniu poraz kolejny udałem się do placówki Poczty Polskiej w celu uzyskania informacji co z moją paczką. Pracownica poczty w dalszym ciągu nie potrafiła przekazać mi rzetelnych informacji. Twierdziła że nie może znaleźć mojej reklamacji i sugerowała napisanie drugiej. Dopiero kiedy powiedziałem że jesli nic sie nie wyjasni to zgłoszę sprawę o kradzież, to wtedy podeszła poważnie do sprawy. Na następny dzień dostałem przelew o wartości 129 zł co jest kompletną kpiną , ponieważ zawartość paczki wynosiła 400 zł plus koszty wysyłki. Nie wspominając o tym że czekałem dwa miesiące na wyjaśnienie sprawy. I gdyby nie moja determinacja pewnie nikt by mi nie pomógł. Zdecydowanie nie polecam usług Poczty Polskiej i Pocztex to kompletny brak kompleksowej obsługi klienta, nierzetelne podejście do wyjątkowych i niespodziewanych sytuacji, niekompetentny personel. Zdecydowanie nie polecam
Okradziony przez Pocztę , 20 stycznia 2024
Poczta Polska
Ocena Ogólna: 2
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
UP Wrocław 60, Gubińska 1 Wrocław 54-433 Poczta Polska powinna w końcu przestać istnieć. TO JEST PORAŻKA, A NIE FIRMA LOGISTYCZNA! Człowiek musi siedzieć od rana do wieczora w domu, nasłuchując domofonu, bo inaczej LENIWY kurier Pocztexu zamiast spróbować dostarczyć przesyłkę o późniejszej godzinie tego samego dnia (jeśli był rano), bądź na drugi dzień, TO WRZUCI CI DO SKRZYNKI AWIZO! Bo po co się wysilać i podjąć drugą próbę dostarczenia (jak to ma w zwyczaju wiele firm kurierskich takich jak np. InPost), co nie? A żeby było zabawniej, nie możesz w dniu otrzymania awizo odebrać przesyłki, BO NAWET JEJ TAM JESZCZE NIE MAJĄ! To co? Kurier wrzucił awizo i teraz jeździ po całym mieście Z MOJĄ PACZKĄ, zamiast ją od razu zostawić na poczcie?! Bądź spróbować dostarczyć ją ponownie w późniejszych godzinach, SKORO I TAK NADAL JEST W JEJ POSIADANIU?! No to są jakieś kpiny... Już nie wspomnę o tym, że przyjeżdżają o różnych godzinach... Raz o 10:00, raz między 13:00 a 15:00, a raz to nawet kurier o 20:00 przyjechał! InPost ma w zwyczaju dostarczać paczki w konkretnym rejonie o stałych godzinach, a jeśli się już zdarzy, że akurat nie zastaną danej osoby w domu, TO ZAWSZE MOŻNA SIĘ Z KURIEREM SKONTAKTOWAĆ i nie trzeba do tego wykupować jakichś dodatkowych opcji... Dochodzę do wniosku, że praca kuriera Pocztexu/listonosza we Wrocławiu, to najłatwiejsza robota pod słońcem, bo polega głównie na wrzucaniu awizo do skrzynek... I to nawet jak adresat siedzi cały dzień w domu... I ubolewam nad tym, że wszystkie urzędowe pisma jak i przesyłki z zagranicy są z automatu dostarczane przez tę pożal się Boże firmę. InPost powinien przejąć wszystkie obowiązki Poczty Polskiej i zająć jej miejsce, wtedy wszystko szło by sprawnie i bez zarzutu.
Jemima, 27 września 2022

O firmie kurierskiej Poczta Polska

Poczta Polska jest największym operatorem rodzinnym na rynku. Działa od 1558 roku, obecnie jest jednoosobową spółką akcyjną Skarbu Państwa. Sieć obejmuje dzisiaj ponad 7 600 placówek, filii i agencji pocztowych. P.czta Polska jest określana narodowym operatorem pocztowym i koncentruje się przede wszystkim na wzmacnianiu obszarów logistyki, finansów, usług paczkowo-kurierskich oraz usług międzynarodowych. Zatrudnia ponad 80 tysięcy pracowników,  z czego 30 tysięcy listonoszy i kurierów. Prezesem Zarządu Poczty Polskiej jest Tomasz Zdzikot.

Jak dodać opinie o kurierze Poczta Polska?

Chcąc dodać opinię na temat usług Poczty Polskiej, należy kliknąć przycisk Oceń kuriera. Ocenie poddane są trzy kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo usługę można ocenić pozostawiając własny komentarz. Każda informacja jest cenna zarówno dla innych użytkowników, jak i samych przedstawicieli Poczty Polskiej. Chcąc wystawić opinię nie musisz być klientem Globkurier.pl.

Przesyłki kurierskie Poczta Polska w GlobKurier.pl

Poczta Polska umożliwia wysyłki kopertowe oraz paczkowe w terminie realizacji Expres 24 oraz Kurier 48. Poczta Polska uruchomiła również usługę Global Express, dedykowaną dla przesyłek międzynarodowych. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą biznesową, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertą dedykowaną dla Twojej firmy.

Jak zamówić kuriera Poczta Polska za pośrednictwem GlobKurier.pl?

GlobKurier.pl oferuje szybką wycenę, która wymaga jedynie podania wymiarów przesyłki oraz jej wagi. Po uzupełnieniu danych, kliknij Wyceń przesyłkę i wybierz najdogodniejszą dla Ciebie usługę. Wśród nich znajdziesz również Pocztę Polską. Następnym krokiem jest przejście przez intuicyjny panel, gdzie uzupełniane są dane nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest już tylko opłacenie przesyłki.

Śledzenie przesyłki Poczta Polska z GlobKurier.pl

Za pośrednictwem GlobKurier.pl masz możliwość śledzenia przesyłki od momentu złożenia zamówienia po dostarczenie go do adresata. Chcąc sprawdzić jej status należy wejść na stronę monitorowania przesyłki i w wyszukiwarce wpisać kod GK otrzymany w mailu.