• Opinie Poczta Polska

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Poczta Polska? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Poczta Polska

  Logo
  3
  Ocena na podstawie 79 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3
  Ocena na podstawie 79 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Poczta Polska świadczy usługi pocztowe, bankowe, ubezpieczeniowe i logistyczne. Swoje świadczenia kieruje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Poznaj opinie na temat przesyłek kurierskich Poczty Polskiej, która specjalizuje się w przesyłkach krajowych listownych i paczkowych. Jeśli korzystałeś z usług tego przewoźnika podziel się własnym doświadczeniem z innymi użytkownikami.

  Kurier Poczta Polska opinie

  Filtruj

  Poczta Polska
  Ocena Ogólna: 2
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  UP Wrocław 60, Gubińska 1 Wrocław 54-433 Poczta Polska powinna w końcu przestać istnieć. TO JEST PORAŻKA, A NIE FIRMA LOGISTYCZNA! Człowiek musi siedzieć od rana do wieczora w domu, nasłuchując domofonu, bo inaczej LENIWY kurier Pocztexu zamiast spróbować dostarczyć przesyłkę o późniejszej godzinie tego samego dnia (jeśli był rano), bądź na drugi dzień, TO WRZUCI CI DO SKRZYNKI AWIZO! Bo po co się wysilać i podjąć drugą próbę dostarczenia (jak to ma w zwyczaju wiele firm kurierskich takich jak np. InPost), co nie? A żeby było zabawniej, nie możesz w dniu otrzymania awizo odebrać przesyłki, BO NAWET JEJ TAM JESZCZE NIE MAJĄ! To co? Kurier wrzucił awizo i teraz jeździ po całym mieście Z MOJĄ PACZKĄ, zamiast ją od razu zostawić na poczcie?! Bądź spróbować dostarczyć ją ponownie w późniejszych godzinach, SKORO I TAK NADAL JEST W JEJ POSIADANIU?! No to są jakieś kpiny... Już nie wspomnę o tym, że przyjeżdżają o różnych godzinach... Raz o 10:00, raz między 13:00 a 15:00, a raz to nawet kurier o 20:00 przyjechał! InPost ma w zwyczaju dostarczać paczki w konkretnym rejonie o stałych godzinach, a jeśli się już zdarzy, że akurat nie zastaną danej osoby w domu, TO ZAWSZE MOŻNA SIĘ Z KURIEREM SKONTAKTOWAĆ i nie trzeba do tego wykupować jakichś dodatkowych opcji... Dochodzę do wniosku, że praca kuriera Pocztexu/listonosza we Wrocławiu, to najłatwiejsza robota pod słońcem, bo polega głównie na wrzucaniu awizo do skrzynek... I to nawet jak adresat siedzi cały dzień w domu... I ubolewam nad tym, że wszystkie urzędowe pisma jak i przesyłki z zagranicy są z automatu dostarczane przez tę pożal się Boże firmę. InPost powinien przejąć wszystkie obowiązki Poczty Polskiej i zająć jej miejsce, wtedy wszystko szło by sprawnie i bez zarzutu.
  Jemima, 27 września 2022

  O firmie kurierskiej Poczta Polska

  Poczta Polska jest największym operatorem rodzinnym na rynku. Działa od 1558 roku, obecnie jest jednoosobową spółką akcyjną Skarbu Państwa. Sieć obejmuje dzisiaj ponad 7 600 placówek, filii i agencji pocztowych. P.czta Polska jest określana narodowym operatorem pocztowym i koncentruje się przede wszystkim na wzmacnianiu obszarów logistyki, finansów, usług paczkowo-kurierskich oraz usług międzynarodowych. Zatrudnia ponad 80 tysięcy pracowników,  z czego 30 tysięcy listonoszy i kurierów. Prezesem Zarządu Poczty Polskiej jest Tomasz Zdzikot.

  Jak dodać opinie o kurierze Poczta Polska?

  Chcąc dodać opinię na temat usług Poczty Polskiej, należy kliknąć przycisk Oceń kuriera. Ocenie poddane są trzy kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Dodatkowo usługę można ocenić pozostawiając własny komentarz. Każda informacja jest cenna zarówno dla innych użytkowników, jak i samych przedstawicieli Poczty Polskiej. Chcąc wystawić opinię nie musisz być klientem Globkurier.pl.

  Przesyłki kurierskie Poczta Polska w GlobKurier.pl

  Poczta Polska umożliwia wysyłki kopertowe oraz paczkowe w terminie realizacji Expres 24 oraz Kurier 48. Poczta Polska uruchomiła również usługę Global Express, dedykowaną dla przesyłek międzynarodowych. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą biznesową, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertą dedykowaną dla Twojej firmy.

  Jak zamówić kuriera Poczta Polska za pośrednictwem GlobKurier.pl?

  GlobKurier.pl oferuje szybką wycenę, która wymaga jedynie podania wymiarów przesyłki oraz jej wagi. Po uzupełnieniu danych, kliknij Wyceń przesyłkę i wybierz najdogodniejszą dla Ciebie usługę. Wśród nich znajdziesz również Pocztę Polską. Następnym krokiem jest przejście przez intuicyjny panel, gdzie uzupełniane są dane nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest już tylko opłacenie przesyłki.

  Śledzenie przesyłki Poczta Polska z GlobKurier.pl

  Za pośrednictwem GlobKurier.pl masz możliwość śledzenia przesyłki od momentu złożenia zamówienia po dostarczenie go do adresata. Chcąc sprawdzić jej status należy wejść na stronę monitorowania przesyłki i w wyszukiwarce wpisać kod GK otrzymany w mailu.