Opinie Poczta Polska

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Poczta Polska? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Poczta Polska

3.3
Ocena na podstawie 14 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
3.3
Ocena na podstawie 14 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Poczta Polska świadczy usługi pocztowe, bankowe, ubezpieczeniowe i logistyczne. Swoje świadczenia kieruje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Poznaj opinie na temat przesyłek kurierskich Poczty Polskiej, która specjalizuje się w przesyłkach krajowych listownych i paczkowych. Jeśli korzystałeś z usług tego przewoźnika podziel się własnym doświadczeniem z innymi użytkownikami.

Kurier Poczta Polska opinie

Filtruj

O firmie kurierskiej Poczta Polska

Poczta Polska jest największym operatorem rodzinnym na rynku. Działa od 1558 roku, obecnie jest jednoosobową spółką akcyjną Skarbu Państwa. Sieć obejmuje dzisiaj ponad 7 600 placówek, filii i agencji pocztowych. P.czta Polska jest określana narodowym operatorem pocztowym i koncentruje się przede wszystkim na wzmacnianiu obszarów logistyki, finansów, usług paczkowo-kurierskich oraz usług międzynarodowych. Zatrudnia ponad 80 tysięcy pracowników,  z czego 30 tysięcy listonoszy i kurierów. Prezesem Zarządu Poczty Polskiej jest Tomasz Zdzikot.

Jak dodać opinie o kurierze Poczta Polska?

Chcąc dodać opinię na temat usług Poczty Polskiej, należy kliknąć przycisk Oceń kuriera. Ocenie poddane są trzy kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo usługę można ocenić pozostawiając własny komentarz. Każda informacja jest cenna zarówno dla innych użytkowników, jak i samych przedstawicieli Poczty Polskiej. Chcąc wystawić opinię nie musisz być klientem Globkurier.pl.

Przesyłki kurierskie Poczta Polska w GlobKurier.pl

Poczta Polska umożliwia wysyłki kopertowe oraz paczkowe w terminie realizacji Expres 24 oraz Kurier 48. Poczta Polska uruchomiła również usługę Global Express, dedykowaną dla przesyłek międzynarodowych. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą biznesową, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertą dedykowaną dla Twojej firmy.

Jak zamówić kuriera Poczta Polska za pośrednictwem GlobKurier.pl?

GlobKurier.pl oferuje szybką wycenę, która wymaga jedynie podania wymiarów przesyłki oraz jej wagi. Po uzupełnieniu danych, kliknij Wyceń przesyłkę i wybierz najdogodniejszą dla Ciebie usługę. Wśród nich znajdziesz również Pocztę Polską. Następnym krokiem jest przejście przez intuicyjny panel, gdzie uzupełniane są dane nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest już tylko opłacenie przesyłki.

Śledzenie przesyłki Poczta Polska z GlobKurier.pl

Za pośrednictwem GlobKurier.pl masz możliwość śledzenia przesyłki od momentu złożenia zamówienia po dostarczenie go do adresata. Chcąc sprawdzić jej status należy wejść na stronę monitorowania przesyłki i w wyszukiwarce wpisać kod GK otrzymany w mailu.