Menu

Opinie Packeta

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Packeta? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Packeta

Logo
2.2
Ocena na podstawie 17 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.2
Ocena na podstawie 17 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Sprawdź opinie, jakimi podzielili się użytkownicy o firmie Packeta. Wysyłka przesyłek powinna być punktualna i dotrzeć do adresata w nienaruszonym stanie. Sprawdź, czy Klienci Packeta byli zadowoleni z jakości usług firmy, czy może napotkali jakieś trudności i problemy podczas wysyłki. Koniecznie podziel się swoją opinią, jeśli kiedykolwiek korzystałeś z usług transportowych Packeta.

Przewoźnik Packeta opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Packeta

Packeta jest czeską firmą, która powstała w 2010 roku. Obecnie firma posiada swoich pracowników również poza granicami Czech. Packeta świadczy swoje usługi transportowe łącznie w 34 krajach. W swoich usługach firma oferuje dostawę kurierską do domu i przesyłkę do punktów paczkowych. Firma może się pochwalić ponad 90 000 punktami nadania i odbioru.

Jak ocenić przewoźnika Packeta i wystawić opinie?

Packeta jest jednym z popularniejszych przewoźników na terenie Czech. Chcesz podzielić się swoją opinią na temat jego świadczonych usług? Wypełnij formularz oceny na stronie rankingu kurierów i podziel się swoją opinią na temat jakości usług Packeta. Oceny możesz dokonać na podstawie poniższych kategorii:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Po ocenie szybkości, kosztu i godności polecenia firmy przejdź do okna tekstowego, w który możesz dodać komentarz odnośnie wykonanej przez Packeta usługi. Napisz czego dotyczył przewóz oraz z jakiego i do jakiego miejsca odbywała się dostawa. W tym miejscu możesz też dokładnie opisać jakie problemy napotkałeś podczas wysyłki lub też pochwalić przewoźnika za wysokiej jakości serwis. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl , aby dodać opinie na temat przewoźnik..

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Nie ważne czy szukasz frachtu kolejowego, drogowego lub powietrznego wybierz opcję szybkiej wyceny na GlobKurier.pl. Jest to formularz przeznaczony zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firmowych, który przedstawia najlepsze opcje cenowe wielu przewoźników. W formularzu należy uzupełnić wagę przesyłki i jej wymiary, a następnie kliknąć przycisk „Wyceń przesyłkę”. System po chwili pokaże oferty różnych przewoźników o szerokim wachlarzu cenowym. W tym momencie Ty decydujesz na kogo usługi się decydujesz poprzez kliknięcie na kafelek z ofertą. Następnym krokiem szybkiej wyceny jest uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy oraz wybór ewentualnych dodatkowych opcji, jak ubezpieczenie przesyłki. Na koniec pozostaje już tylko opłacić przesyłkę.