Menu

Opinie PACIFIC INTERNATIONAL LINES

Korzystałeś z usług firmy PACIFIC INTERNATIONAL LINES ? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

PACIFIC INTERNATIONAL LINES

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski towarów pozwala przesłać ładunki masowe w jednym transporcie. Korzystają z niego jednak nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również te średnie i małe. Jednym z przewoźników morskich jest PACIFIC INTERNATIONAL LINES. Co warto wiedzieć na jego temat? W jaki sposób można wycenić przesyłki szybko i tanio na Globkurier.pl i skorzystać z rankingu kurierów?

Przewoźnik PACIFIC INTERNATIONAL LINES opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku PACIFIC INTERNATIONAL LINES

PACIFIC INTERNATIONAL LINES to firma żeglugowa, która została założona w Singapurze w 1967 r. Ciekawostką jest fakt, że jego założyciel – Chang Yun Chung był do 2020 r., czyli śmierci, najstarszym miliarderem na świecie. Firma zatrudnia 18 tys. pracowników. Oferuje swoje usługi w 90 krajach i ponad 500 lokalizacjach. Zajmuje się przewozem ładunków kontenerowych i specjalnych w Azji, Afryce, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie, w Oceanii, a także Europie.     

Jak ocenić przewoźnika PACIFIC INTERNATIONAL LINES i wystawić opinie?

Jeżeli chcecie ocenić przewoźnika PACIFIC INTERNATIONAL LINES, to wejdźcie na stronę Globkurier.pl. Nie musicie przy tym być klientami brokera kurierskiego i posiadać konto na stronie. Jeżeli mieliście okazję skorzystać z usług tego przewoźnika morskiego, to możecie podzielić się swoją oceną i wystawić ją, przyznając gwiazdki w trzech kategoriach, takich jak: szybkość transportu, koszt transportu, a także godność polecenia. Ponadto możecie jeszcze napisać komentarz, zawierający kilka zdań na temat zrealizowanej usługi. Na pewno taka dłuższa wypowiedź pomoże innym osobom w dokonaniu wyboru przewoźnika morskiego.       

Oferta PACIFIC INTERNATIONAL LINES

PACIFIC INTERNATIONAL LINES oferuje transport morski różnorodnych towarów w kontenerach, ale i ładunków ponadgabarytowych, które nie mogą być umieszczone w skrzyniach kontenerowych zgodnych z normami ISO. Posiada flotę statków przystosowanych do przewożenia takich ładunków. Oferuje także transport ładunków uważanych za niebezpieczne w sposób zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa. Można tu wymienić chemikalia przemysłowe, surowce, ale i elektronikę użytkową. Firma gwarantuje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia ładunków morskich.  

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Gdy chcecie wycenić przesyłkę szybko i tanio, to wejdźcie na stronę szybkiej wyceny. Tutaj dostępna jest porównywarka firm kurierskich, spośród których można wybrać najkorzystniejszą ofertę, gdyż wyniki ułożone są w formie rankingu. Wystarczy wpisać parametry przesyłki, czyli wymiary, a także wagę. Ponadto trzeba podać kraj nadania i kraj odbioru przesyłki. Jeżeli wycenia się więcej niż jedną przesyłkę o tych samych wymiarach i wadze, to na końcu trzeba jeszcze wstawić liczbę oznaczającą ilość przesyłek do wyceny. Po wybraniu “wyceń przesyłkę”, wyświetli się lista firm kurierskich, które mogą ją zrealizować. Wystarczy wybrać odpowiednią, wpisać dane nadawcy i adresata, wybrać usługi dodatkowe, opłacić przesyłkę online. Na podany e-mail otrzyma się dokumenty przewozowe, które należy wydrukować i umieścić na przesyłkę. Pozostaje tylko czekać na kuriera, który ją odbierze.