Menu

Opinie Optima Logistics Group

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Optima Logistics Group? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Optima Logistics Group

Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Branża transportowo-logistyczna proponuje dzisiaj wielu różnych przewoźników, z czego jednym z nich jest Optima Logistics Group. Sprawdź jakie opinie udało się zebrać firmie od swoich Klientów, a jeśli jesteś jednym z nich podziel się swoim doświadczeniem. Każda opinia pomoże podjąć lepszą decyzję przyszłym klientom firmy Optima Logistics.

Przewoźnik Optima Logistics Group opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Optima Logistics Group

Polska firma Optima Logistics posiada 100% kapitał i jest jednym z dynamicznie rozwijających się firm w branży TSL. Firma istnieje od 2008 roku zatrudniając dzisiaj około 300 pracowników. W zarządzie zasiada Marcin Stradomski i Jarosław Rokicki. Firma w 2020 roku uzyskała przychód w wysokości 635 075 011 zł.

Jak ocenić przewoźnika Optima Logistics Group i wystawić opinie?

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat przewoźnika jakim jest Optima Logistics, wejdź na stronę rankingu kurierów i wypełnij krótki formularz. Ocenie poddasz trzy główne wytyczne dotyczące przewoźnika jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Oceny dokonuje się poprzez system skali od 1 do 5, z czego 5 jest oceną najwyższą. Poniżesz tych kryteriów znajdziesz pole tekstowe. Zachęcamy do dodanie komentarza uzupełniającego dotyczącego przewoźnika i samej przesyłki. Pomoże to lepiej zrozumieć wystawione oceny.

Oferta Optima Logistics Group

Optima Logistics to firma specjalizująca i stale się rozwijająca w branży TSL (Transport- Spedycja – Logistyka). W swojej działalności koncentruje się na elastyczności i stabilności proponowanych usług. Swój serwis Optima Logistics podzieliła na cztery główne kategorie, z czego pierwszą z nich jest całopojazdowa międzynarodowa spedycja i transport. Kolejnymi kategoriami są spedycja drobnicowa międzynarodowa oraz transport ponadgabarytowy. Ostatnim obszarem jest transport i spedycja „Fresh” oferująca przewóz produktów spożywczych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chcesz wysłać swoją przesyłkę z pewnym przewoźnikiem w najniższej cenie? Sprawdź wyszukiwarkę szybkiej wyceny i w kilka minut zamów przesyłkę online. Szybka wycena to formularz znajdujący się na stronie głównej GlobKurier.pl w którym należy podać wielkość paczki, jej wagę i ilość. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system wygeneruje listę w formie kafelków z przewoźnikami oferującymi swoje usługi dopasowane to Twojej przesyłki. W tym momencie wybierasz najlepszą dla siebie opcję dzięki czemu przechodzisz do następnego korku. Jest nim uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy, a także wybranie ewentualnych opcji dodatkowych. Proces kończy się opłaceniem przesyłki.