Menu

Opinie Omniva

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Omniva? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Omniva

Logo
1
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Oceń przewoźnika, aby pomóc innym Klientom wybrać najlepszego dostawcę transportu. Jeśli korzystałeś kiedyś z usług firmy Omniva podziel się swoim doświadczeniem z firmą. Czy wszystkie Twoje oczekiwania zostały spełnione, czy może napotkałeś się na jakieś problemy. Jakość usług transportowych powinna być na najwyższym poziomie zapewniając szybkość dostaw w najlepszej cenie.

Przewoźnik Omniva opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Omniva

Grupa Omniva to firma pochodzenia estońskiego, która wchodzi w skład AS Eesti Post. Firma realizuje swoje usługi zarówno na terenie Estonii, jak i międzynarodowo. Firma realizuje dostawy kurierskie do domu oraz wysyłki do punktów paczkowych, których posiada około 450. Standardowe przesyłki powinny ważyć nie więcej niż 10 kg. natomiast firma obsługuje również przesyłki ponadwymiarowe do 30 kg.

Jak ocenić przewoźnika Omniva i wystawić opinie?

Na naszej stronie ranking kurierów możesz ocenić wielu przewoźników w tym Omniva. Jest to proste i szybkie i może pomóc innym Klientom w podjęciu decyzji. W formularzu opinii ocenisz trzy główne wyznaczniki jakości, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe wartości są wyświetlane w skali pięciogwiazdkowej. Z czego 1 gwiazdka oznacza najniższą ocenę. Poniżej znajdziesz pole tekstowe, które jest przeznaczone do dokładniejszego opisania Twojej opinii. Opisz dlaczego jesteś zadowolony lub co wywołało Twoje niezadowolenie podczas całego procesu.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz taniego kuriera? Wybierz platformę GlobKurier.pl i dzięki naszej wyszukiwarce znajdź najtańszego kuriera. Na stronie głównej znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie podajesz wymiary, wagę i ilość paczek, a następnie klikasz „Wyceń przesyłkę”. Po chwili w oknie przeglądarki pojawi się oferta cenowa różnych przewoźników w korzystniejszej cenie. Wybierz swoją opcję i przejdź do etapu uzupełniania danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pół przejdziesz do płatności, która kończy proces wyceny.