Menu

Opinie Omida Group

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Omida Group? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Omida Group

Logo
2.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Omida Group jest jedną z firm specjalizujących się w branży TSL, którą możesz ocenić na stronie rankingu kurierów. Każda wysyłka towarów powinna przebiegać szybko i sprawnie, dlatego warto zapoznać się z opiniami na temat przewoźnika przed jego wyborem. Sprawdź czy podczas wykonywania usług przez firmę Omida Group pojawiały się jakieś problemy, czy cały proces przebiegał sprawnie.

Przewoźnik Omida Group opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Omida Group

Omida Group jest firmą powstałą w roku 2010 w Polsce. Prezesem Zarządu jest Marek Rostkowski. W firmie pracuje około 500 pracowników i są oni zatrudnienie na terenie całego kraju. W 2020 roku firmie udało się osiągnąć przychód w kwocie 593 583 980 zł.

Jak ocenić przewoźnika Omida Group i wystawić opinie?

Chcesz wystawić opinię dotyczącą usług firmy Omida Group? Niezależnie od rodzaju transportu, który wybrałeś warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Formularz oceny zawiera trzy istotne kategorie, są nimi:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kategorie możesz ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego ich największa liczba oznacza najlepszą ocenę. Poniżesz znajduje się dodatkowe, puste okno tekstowe. To tutaj najlepiej dodać własny komentarz, opisać rodzaj usługi oraz jej jakość.

Oferta Omida Group

Firma Omida Group rozwija się w trzech obszarach, jakimi są transport, logistyka i spedycja. W ofercie transportu można znaleźć takie wyszczególnione rozwiązania jak transport międzynarodowy, transport dla branż czy rodzaje transportu. Firma oferuje szeroki zakres rodzajów transportów do których zalicza się transport intermodalny, ADR, całopojazdowy, ciężarowy, door to door, drobnicowy, drogowy, ekologiczny, HDS, kolejowy, kołowy, morski, multimodalny, ponadgabarytowy, przemysłowy i samochodowy.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz szybkiego sposobu na porównaniu ofert światowych przewoźników? Wejdź na stronę główną GlobKurier.pl i skorzystaj z formularza szybkiej wyceny. Należy w nim podać wymiary i wagę przesyłki oraz określić jej ilość. Po ich uzupełnieniu można przejść do kolejnego korku poprzez kliknięcie przycisku „Wyceń przesyłkę”. Jest to moment w którym system generuje najlepsze cenowo opcje względem podanych przez Ciebie wytycznych. Sprawdź jakie ceny oferuje każdy z nich i wybierz usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych osobowych wysyłającego oraz adresata. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim punktem jest dokonanie płatności za przesyłkę, której wycena zajęła tylko chwilę.