Menu

Opinie OMEGA Pilzno

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy OMEGA Pilzno? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

OMEGA Pilzno

Logo
2.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Jedną z firma transportowych, którą możesz ocenić na stronie ranking kurierów jest OMEGA Pilzno. Poznaj usługi tego przewoźnika oraz sprawdź jakie oceny udało mi się uzyskać od swoich klientów. Wysokiej jakości usługi powinny być priorytetem dla każdej firmy w branży TSL. Jeśli korzystać kiedyś z serwisu tego przewoźnika koniecznie podziel się swoim zdaniem w formularzu oceny.

Przewoźnik OMEGA Pilzno opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku OMEGA Pilzno

OMEGA Pilzno jest grupą firm powstałą w 1992 roku w Polsce. Firmie w 2020 roku udało się uzyskać przychód w wysokości 567 539 387 zł. Obecnie Prezesem Zarządu firmy jest Mariusz Godawski, a firma liczy w Polsce około 500 zatrudnionych pracowników.

Jak ocenić przewoźnika OMEGA Pilzno i wystawić opinie?

Oceń swoje doświadczenie z firmą transportową OMEGA Pilzno za pomocą szybkiego formularza oceny. Znajdziesz w nim trzy główne kryteria jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Kryteria te ocenisz w systemie pięciogwiazdkowym, z czego 1 gwiazdka oznacza niezadowolenie i jest najniższym stopniem jakim firma może uzyskać. Poniżej znajdziesz dodatkowe pole tekstowe, gdzie można opisać przesyłkę, czego dokładnie dotyczyła, jaką drogą się przemieszczała i czy wszystko przebiegło tak jak zapewnił to przewoźnik.

Oferta OMEGA Pilzno

OMEGA Pilzno obsługuje procesy logistyczne w globalnej skali. Oferują transport drogowy na terenie Europy i Chin. Natomiast jeśli chodzi o transport morski import towarów firma oferuje z portów całego świata to i z Polski. Firma charakteryzuje się w wybranych branżach, takich jak automotive, branża budowlana, metalowa, meblarska, tekstylna, opakowań czy spożywcza.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Wyceń przesyłkę łatwo i szybko na stronie GlokKurier.pl dzięki specjalnie do tego przeznaczonemu formularzowi. Szybka wycena pozwala poznać oferty wielu przewoźników dopasowanych do kryteriów Twojej przesyłki. Wpisz wymiary, wagę i ilość przesyłek, aby system mógł wygenerować oferty w korzystnych cenach. Wybierz swojego przewoźnika i przejść do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o odbiorcy i nadawcy przesyłki. Ostatnim etapem jest płatność za przesyłkę i gotowe.