Menu

Opinie NYK LOGISTICS

Korzystałeś z usług firmy NYK LOGISTICS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

NYK LOGISTICS

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Przewóz towarów niebezpiecznych czy wielkogabarytowych jest możliwy drogą morską. W ten sposób można również transportować ciężkie ładunki. Warto poznać ofertę przewoźnika morskiego NYK LOGISTICS. Ponadto warto dowiedzieć się, w jaki sposób można wyceniać przesyłki szybko i tanio w ramach usługi Globkurier.pl. i skorzystać z rankingu firm kurierskich.

Przewoźnik NYK LOGISTICS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku NYK LOGISTICS

NYK LOGISTICS należy do Nippon Yusen, jednego z największych przedsiębiorstw żeglugowych na świecie, założonego 29 września 1885 r. w Japonii. Zajmuje się transportem morskim, kontenerowym. Prowadzi 600 centrów logistycznych w ponad 40 krajach na całym świecie. Świadczy usługi nie tylko drogą morską, ale również powietrzną i lądową. Poza samym transportem morskim oferuje kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw, czyli magazynowanie, przetwarzanie, kontrolę, sortowanie, etykietowanie, przepakowywanie oraz zarządzanie zapasami w oparciu o IT. Mottem przedsiębiorstwa jest: “Wnieść wartość do życia”, co odnosi się do zielonej polityki firmy i ograniczenia śladu węglowego i odpadów.

Jak ocenić przewoźnika NYK LOGISTICS i wystawić opinie?

Jeżeli chcecie ocenić przewoźnika morskiego NYK LOGISTICS, to możecie wystawić opinie na stronie Globkurier.pl. Taka opcja jest dostępna dla każdego, nie tylko osób, które skorzystały z oferty brokera kurierskiego. Można ocenić przewoźnika, biorąc pod uwagę trzy kryteria: szybkość transportu, koszt transportu, a także godność polecenia. W każdej kategorii przyznaje się gwiazdki. Swoją ocenę można uzupełnić o komentarz, który na pewno jeszcze bardziej ułatwi wybór firmy przewozowej innym przedsiębiorcom. 

Oferta NYK LOGISTICS

NYK LOGISTICS oferuje transport kontenerowy towarów wielkogabarytowych, ciężkich, a także niebezpiecznych. Dokłada wszelkich starań, by wszystkie towary docierały do odbiorcy docelowego w jak najkrótszym czasie. Przewozi ładunki masowe o dużym znaczeniu gospodarczym takie jak rudy żelaza, węgiel czy zrębki drzewne. Współpracuje z firmami stalowymi, energetycznymi czy też papierniczymi w Chinach i Europie. Współpracuje także z branżą motoryzacyjną w zakresie transportu samochodów czy maszyn budowlanych. Zajmuje się przewozem produktów petrochemicznych i płynnych produktów chemicznych, w tym ropy, gazu, czy amoniaku.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Aby wycenić przesyłkę szybko i tanio, wystarczy wejść na stronę szybkiej wyceny. Tutaj dostępna jest porównywarka firm kurierskich. Wystarczy wybrać kraj nadania i odbioru przesyłki, a a także wpisać wszystkie jej wymiary, czyli długość, szerokość i wysokość, a ponadto podać jej dokładną wagę. Potem pozostaje jeszcze wpisać ile takich samych przesyłek chce się wycenić i kliknąć opcję wyceny. Pojawi się lista kurierów, z pośród których można wybrać najkorzystniejszą ofertę. Po wybraniu kuriera, należy wpisać dane nadawcy i adresata, a także wybrać ewentualne usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenie. Potem pozostaje opłacić przesyłkę online, wydrukować dokumenty przewozowe, przygotować paczkę lub paczki i czekać na kuriera.