Logo
Menu

Opinie NTG Polar Road

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy NTG Polar Road? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

NTG Polar Road

Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Oceń przewoźnika, aby pomóc innym Klientom wybrać najlepszego dostawcę transportu. Jeśli korzystałeś kiedyś z usług firmy NTG Polar Road podziel się swoim doświadczeniem z firmą. Czy wszystkie Twoje oczekiwania zostały spełnione, czy może napotkałeś się na jakieś problemy. Jakość usług transportowych powinna być na najwyższym poziomie zapewniając szybkość dostaw w najlepszej cenie.

Przewoźnik NTG Polar Road opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku NTG Polar Road

NTG Polar Road jest firmą transportowo-logistyczną powstałą w 2012 roku. Kapitał przychodów dzieli się pomiędzy Danię i Polskę, z czego udział polskiego kapitału wynosi 36%. W Polsce zatrudnionych jest niespełna 100 osób. Prezesem Zarządu jest Jesper Ellegaard, natomiast Wice-Prezesem jest Jarosław Bosiński. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 296 955 571 zł.

Jak ocenić przewoźnika NTG Polar Road i wystawić opinie?

Na naszej stronie ranking kurierów możesz ocenić wielu przewoźników w tym NTG Polar Road. Jest to proste i szybkie i może pomóc innym Klientom w podjęciu decyzji. W formularzu opinii ocenisz trzy główne wyznaczniki jakości, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe wartości są wyświetlane w skali pięciogwiazdkowej. Z czego 1 gwiazdka oznacza najniższą ocenę. Poniżej znajdziesz pole tekstowe, które jest przeznaczone do dokładniejszego opisania Twojej opinii. Opisz dlaczego jesteś zadowolony lub co wywołało Twoje niezadowolenie podczas całego procesu.

Oferta NTG Polar Road

NTG Polar Road specjalizuje się w transporcie pomiędzy Polską i konkretnymi obszarami w tym: krajami skandynawskimi, krajami bałtyckimi, Rosją, Ukrainą, Białorusią i Turcją. W swojej ofercie transportuje ładunki standardowe, spaletyzowane, neutralne, niespaletyzowane, niebezpieczne objęte konwencją ADR, Ponadnormatywne czy niestandardowe. W swoich usługach firma NTG Polar Road ma również transport morski, obsługiwany w portach polskich i zagranicznych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz taniego kuriera? Wybierz platformę GlobKurier.pl i dzięki naszej wyszukiwarce znajdź najtańszego kuriera. Na stronie głównej znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie podajesz wymiary, wagę i ilość paczek, a następnie klikasz „Wyceń przesyłkę”. Po chwili w oknie przeglądarki pojawi się oferta cenowa różnych przewoźników w korzystniejszej cenie. Wybierz swoją opcję i przejdź do etapu uzupełniania danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pół przejdziesz do płatności, która kończy proces wyceny.