Logo
Menu

Opinie Northgate Logistics

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Northgate Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Northgate Logistics

Logo
3.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Dostarczenie przesyłek na czas w nienaruszony stanie jest priorytetem dla każdej firmy transportowej. Nie inaczej jest w przypadku niemieckiej firmy Northgate Logistics. Jeśli korzystałeś kiedyś z usług tego dostawcy podziel się z nami swoją opinią. Poniżej znajdziesz informacje na temat przewoźnika oraz opinie innych użytkowników, którzy skorzystali z usługi firmy Northgate Logistics.

Przewoźnik Northgate Logistics opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Northgate Logistics

Northgate Logistics to polska firma założona w 2012 roku. Swoje usługi realizuje w 154 krajach. Łącznie w Polsce zatrudnionych w firmie jest około 100 osób, pracujących w 9 oddziałach firmy rozmieszczonych w całym kraju. Prezesem Zarządu jest Anna Krzysko-Vackovic. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w wysokości 81 199 852 zł.

Jak ocenić przewoźnika Northgate Logistics i wystawić opinie?

Korzystałeś z usługi firmy Northgate Logistics i zastanawiasz się czy podzielić się swoim doświadczeniem? Dobrze trafiłeś! Wystarczy przejść do formularza oceny i uzupełnić następujące kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

System oceniania bazuje na skali 1-5, z czego 1 jest najniższą z nich. Poniżesz znajdziesz pole w którym możesz podzielić się własnym komentarzem. Nie zapomnij wspomnieć czego dokładnie dotyczy Twoja opinia.

Oferta Northgate Logistics

Usługi Northgate Logistics skupiają się wokół spedycji drogowej, lotniczej, morskiej i kolejowej. W ramach swojej oferty firma zajmuje się transportem towarów o charakterze neutralnym, towarów chłodniczych i grzewczych, towarów niebezpiecznych, ponadgabarytowych, wartościowych czy sypkich.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz najlepszej oferty transportowej? Sprawdź jakie ceny proponują przewoźnicy używając naszego formularza do szybkiej wyceny. Podaj wymiary przesyłki oraz jej wagę i kliknij wyceń przesyłkę. Po kilku sekundach zobaczysz oferty wielu przewoźników w najlepszych cenach. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest opłacenie przesyłki i czekanie na kuriera.