Menu

Opinie NORASIA

Korzystałeś z usług firmy NORASIA? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

NORASIA

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski towarów zapewnia komfort w przypadku bardzo dużych ładunków, a także ładunków ponadgabarytowych czy transportów specjalnych. Porty pracują pełną parą i można liczyć na dostarczenie towarów w stosunkowo krótkim czasie, a przede wszystkim bezpiecznie, choć oczywiście ubezpieczenie jest istotne, bo nieprzewidziane sytuacje mogą się zdarzyć. Jednym z przewoźników morskich jest NORASIA i warto na jego temat dowiedzieć się więcej. Poznajcie ponadto sposób na szybką wycenę i poznanie rankingu kurierów w Globkurier.pl.

Przewoźnik NORASIA opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku NORASIA

Norasia Container Ltd. to firma, która działa od 2003 roku. Norasia została wykupiona w 2000 roku przez chillijskiego potentata i jedną z najstarszych firm żeglugowych na świecie, czyli CSAV.  Zajmuje się transportem morskim typu cargo, a także przesyłką chłodziwa. Norasia działa w ponad 50 krajach i ma przedstawicielstwa w ponad 300 lokalizacjach. Posiada flotę kontenerów zarówno własnych, jak i dzierżawionych. Wśród nich są zarówno kontenery specjalistyczne, jak i chłodnie. Norasia obsługuje przesyłki handlowe drogą morską zarówno na Pacyfiku, jak i Atlantyku. 

Jak ocenić przewoźnika NORASIA i wystawić opinie?

Chcąc ocenić przewoźnika morskiego Norasia, wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl. Można wystawić ocenę biorąc pod uwagę trzy kryteria: szybkość transportu, koszt transportu, a także godność polecenia. Dzięki przyznanym gwiazdkom inni przedsiębiorcy od razu wiedzą, czy warto zdecydować się na usługi tego przewoźnika. Swoją ocenę można dodatkowo uzupełnić o komentarz. Napisanie kilku zdań może jeszcze bardziej rozjaśnić powody przyznania takich, a nie innych ocen.   

Oferta NORASIA

Norasia dokłada wszelkich starań, by przesyłki docierały transportem morskim do klienta docelowego w możliwie najkrótszym czasie. Obsługuje zarówno przesyłki ciężkie, jak i wielkogabarytowe. Posiada statki specjalnie zaprojektowane do przewozu mrożonych ładunków, samochodów, ładunków masowych i produktów leśnych. Oferuje najwyższy standard usług transportu morskiego i jest przewoźnikiem morskim cenionym na rynku. Gwarantuje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia ładunków morskich. Oferuje również transport towarów niebezpiecznych.  

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Aby wycenić przesyłkę przeznaczoną do transportu morskiego, wystarczy wejść na stronę szybkiej wyceny. Znajduje się tu porównywarka firm kurierskich. Globkurier.pl to broker kurierski, który współpracuje z ponad 50 firmami kurierskimi i przewozowymi, zatem jest w czym wybierać. Wystarczy wpisać gabaryty przesyłki, zatem podać jej długość, szerokość i wysokość, a ponadto wagę. Należy jeszcze zaznaczyć kraj nadania i odbioru, a także ilość paczek o tych samych wymiarach i wadze do wyceny. Po kliknięciu “wyceń przesyłkę” ukaże się ranking firm kurierskich według ceny usług. Po wybraniu firmy kurierskiej należy wpisać dane nadawcy i adresata, a także wybrać ewentualne usługi dodatkowe takie jak ubezpieczenie. Potem pozostaje już opłacenie przesyłki online. Szybki przelew jest od razu zaksięgowany i dzięki temu otrzymuje się dokumenty przewozowe. Należy je wydrukować i umieścić na przesyłce. Kurier odbierze ją w kolejnym dniu roboczym.