Logo
Menu

Opinie No Limit

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy No Limit? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

No Limit

Logo
1.8
Ocena na podstawie 35 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1.8
Ocena na podstawie 35 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Branżą TSL rozwija się coraz prężniej, dlatego dzisiaj znajdziemy wiele firm oferujących usługi transportowo-logistyczne. Wiele osób prze skorzystaniem z usługi decyduje się sprawdzić opinię na temat przewoźnika. No Limit jest jednym z nich. W przypadku w, którym to skorzystałeś już z usług tego dostawy i chciałbyś się podzielić swoim doświadczeniem kliknij poniższy przycisk.

Przewoźnik No Limit opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku No Limit

No Limit jest pojedynczą firmą z Polski, która powstała w 1990 roku. Po 30 latach doświadczenie firmie udało się uzyskać przychód w roku 2020 na poziomi 321 168 297 zł. Firma zatrudnia w kraju około 800 osób. Prezesem Zarządu No Limit jest Marcin Blauth

Jak ocenić przewoźnika No Limit i wystawić opinie?

Masz doświadczenie z firmą transportową No Limit i chciałbyś się podzielić swoją opinią? Zrób to na stronie naszego rankingu kurierów i pomóż przyszłym Klientom wybrać najlepszego przewoźnika. Formularz opinii zawiera trzy główne wytyczne, które podasz ocenie w skali od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo w formularzu dostępne jest osobne pole tekstowe, gdzie możesz dodać własny komentarz na temat przewoźnika. Jest to najlepsze miejsce, w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa oraz jaki był jej finalny efekt. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, ale ocenić przewoźników na stronie rankingu.

Oferta No Limit

No Limit zapewnia usługi logistyczne na terenie Europy. Zakres ich działań skupia się na logistyce kontraktowej, magazynowej, dystrybucyjnej i transporcie. No Limit realizuje przewozy całopojazdowe, częściowe, drobnicowe i ekspresowe. W zakresie dystrybucji firma oferuje realizację przesyłek w opcji dostaw ekspresowych, dostaw w oknach czasowych czy dostaw nocnych. Głównym obszarem, który obsługuje przewoźnik jest Europa Środkowa.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl stworzył formularz szybkiej wyceny w celu ułatwienia wyboru najlepszego przewoźnika w korzystniej cenie. Formularz dostępny jest na stronie głównej, gdzie wpisujesz wymiary, wagę i ilość paczek. Do zaznaczenia jest również kraj z którego i do którego nadajesz przesyłkę. W następnym etapie system zaprezentuje najlepsze oferty różnych przewoźników dopasowane do Twoich wytycznych. Wybierz jednego z nich i przejdź do kolejnego etapu. Jest to miejsce w którym uzupełnisz dane dotyczące nadawcy i odbiorcy, a także wybierzesz ewentualne dodatkowe opcje. Proces szybkiej wyceny kończy się opłaceniem przesyłki.