Menu

Opinie NIPPON EXPRESS

Korzystałeś z usług firmy NIPPON EXPRESS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

NIPPON EXPRESS

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłka towarów drogą morską w wielu przypadkach bardziej się opłaca. Dotyczy to zwłaszcza przesyłek niestandardowych i ponadgabarytowych. Doskonałą ofertę w tym zakresie ma NIPPON EXPRESS. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego przewoźnika morskiego, a także poznać sposób na szybką wycenę przesyłek na Globkurier.pl.

Przewoźnik NIPPON EXPRESS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku NIPPON EXPRESS

Nippon Express to japońska firma logistyczna założona w 1937 r. Ma swoją siedzibę w Tokio. Oferuje zarówno transport drobnicowy, kontenerowy, jak i specjalistyczny, magazynowanie, a także dystrybucję towarów. Swoje usługi oferuje w wielu krajach i na wielu kontynentach i w rejonach takich jak Ameryka, Azja Wschodnia, Azja Południowa, Oceania i Europa. Transportuje towary także z polskich portów do wielu lokalizacji na całym świecie. Zajmuje się nie tylko frachtem morskim, ale również lotniczym, drogowym czy kolejowym.

Jak ocenić przewoźnika NIPPON EXPRESS i wystawić opinie?

Chcąc ocenić usługę przewoźnika morskiego Nippon Express należy wejść na stronę Globkurier.pl. Tam można przyznać ocenę w trzech kategoriach: szybkości transportu, kosztu transportu, a także godności polecenia. System oceniania to przyznawane w każdej kategorii gwiazdki. Można również zostawić własną opinię dotyczącą danego przewoźnika. Komentarz pomoże kolejnym przedsiębiorcom poszukującym najlepszych usług logistycznych i transportowych w zakresie frachtu morskiego.

Oferta NIPPON EXPRESS

Nippon Express w ramach frachtu morskiego oferuje kompleksowe rozwiązania od drzwi do drzwi. Dokłada wszelkich starań, by przesyłki docierały do odbiorców docelowych w jak najkrótszym czasie, a swoim klientom oferuje możliwość śledzenia przesyłek. Korzysta przy tym z własnych zintegrowanych systemów informatycznych. Gwarantuje kompleksowe doradztwo, ubezpieczenie ładunków morskich, a także odprawę celną. Posiada dedykowane kontenery na życzenie klientów.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Warto jeszcze wiedzieć, w jaki sposób wycenić przesyłki przeznaczone do transportu morskiego. Otóż jest to bardzo proste i wystarczy wejść na stronę szybkiej wyceny. Znajduje się tam porównywarka firm kurierskich. Wystarczy wpisać parametry przesyłki, a więc jej długość, szerokość, wysokość, a także wagę, wybrać kraj nadania i odbioru, a także ilość przesyłek do wyceny. Potem pozostaje już tylko kliknąć “wyceń przesyłkę”. Pojawi się lista firm kurierskich, wśród których można wybrać Nippon Express. Po wybraniu kuriera należy wpisać dane nadawcy i adresata, a także wybrać usługi dodatkowe, takie jak choćby ubezpieczenie przesyłki. W kolejnym kroku trzeba opłacić przesyłkę. Można to zrobić szybkim przelewem online. Dzięki temu otrzyma się od razu dokumenty przewozowe. Wystarczy je wydrukować i umieścić na odpowiednio zabezpieczonej przesyłce. Teraz pozostaje już tylko czekać na kuriera, który odbierze ją w najbliższym dniu roboczym.