• Opinie MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY

  Korzystałeś z usług firmy MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Przeglądasz oferty różnych przewoźników morskich, ale nie możesz się zdecydować? MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY to firma zajmująca się żeglugą międzynarodową. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym przewoźniku lub korzystałeś z jego usług to zapraszamy do naszego rankingu kurierów na Globkurier.pl. Na czym polega nasz ranking? Korzystający z usług danego przewoźnika klienci, mogą wystawić swoją opinię na temat jego usług pomagając innym w wyborze firmy, której powierzą swoje towary. Zapraszamy zainteresowanych na Globkurier.pl!

  Przewoźnik MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY

  Założycielem firmy był Gianluigi Aponte. Firma powstała w 1970 roku we Włoszech w Neapolu, a jej siedziba główna znajdowała się w Szwajcarii. Aktualnie siedziba główna firmy nie zmieniła swojego umiejscowienia na mapie świata jeżeli chodzi o państwo, biuro firmy znajduje się w Genewie. Prezesem zarządu jest Diego Aponte. Przewoźnik posiada wiele podmiotów zależnych

  Jak ocenić przewoźnika MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY i wystawić opinie?

  Korzystałeś z usług tego przewoźnika? Chcesz podzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi jego oferty oraz realizacji transportu? Na stronię Globkurier.pl masz taką możliwość! Nasz system oceny składa się z 3 pytań oraz sekcji komentarzy. Za pomocą komentarza podzielisz się z innymi swoimi doświadczeniami związanymi z tym przewoźnikiem niezależnie od tego czy byłeś klientem Globkurier.pl. Pytania dotyczą takich aspektów jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Zapraszamy do wystawiania ocen, ponieważ w ten sposób pomożesz rozwinąć nasz serwis i pomożesz innym w wyborze swojego przewoźnika.

  Oferta MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY

  Firma oferuje wiele rozwiązań w transporcie morskim. Klient może zlecić przewóz różnych towarów od farmaceutyków do sprzętów budowlanych. Przewoźnik posiada różnego rodzaju kontenery pozwalające na transport praktycznie każdego towaru wymagającego niższych bądź wyższych temperatur. Jedną z usług jest transport samochodów, śmigłowców, koparek i innych towarów o dużych gabarytach.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Szybkie nadanie – funkcja w naszym serwisie, która ułatwia proces nadania przesyłki. Jak działa? Wystarczy udać się na stronę Globkurier.pl, wpisać w odpowiednie pola wagę oraz wymiary przesyłki i przejść dalej. W następnym kroku, wyświetlona zostanie lista firm, które będą mogły dostarczyć przesyłkę. W kolejnym etapie, należy wypełnić pola nadawcy oraz adresata i opłacić przesyłkę. Na sam koniec, wystarczy poczekać na kuriera lub udać się do wybranego punktu nadawczego.