Menu

Opinie MORRISON EXPRESS

Korzystałeś z usług firmy MORRISON EXPRESS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

MORRISON EXPRESS

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

MORRISON EXPRESS to firma zajmująca się transportem morskim. Jeżeli korzystałeś z jej usług, nawet nie będąc klientem Globkurier.pl to zapraszamy do skorzystania z naszego rankingu kurierów. Natomiast w sytuacji gdy szukasz informacji z pierwszej ręki na temat tej firmy od osób, które wysyłały swoje towary za pomocą tego przewoźnika to również zapraszamy do skorzystania z naszego rankingu. Pamiętaj, że każda ocena kuriera ma ogromne znaczenie! Dlaczego? W ten sposób pomagasz innym dokonać odpowiedniego dla siebie wyboru.

Przewoźnik MORRISON EXPRESS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku MORRISON EXPRESS

Firma powstała w 1972 roku. Nazwę firmy zaczerpnięto od najwyższego szczytu w Tajwanie. Siedziba główna firmy w Azji znajduje się w Tajwanie w mieście Tajpej, biuro główne w Europie zlokalizowane jest w Luksemburgu, a w Stanach zjednoczonych w mieście El Segundo stanu Kalifornia. Firma posiada swoje biura niemal na każdym kontynencie.

Jak ocenić przewoźnika MORRISON EXPRESS i wystawić opinie?

To naprawdę bardzo proste! Nasz system ocen skonstruowany jest tak aby użytkownik serwisu mógł skupić się na najważniejszych aspektach przewoźnika. Funkcja oceń kuriera składa się z 3 pytań dotyczących:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

Użytkownik odpowiada na pytania za pomocą gwiazdek w skali od 1 do 5. W kolejnym kroku, ma możliwość umieszczenia komentarza. Komentarz jest swoistym podsumowaniem wystawionej oceny za pomocą gwiazdek w którym użytkownik może opisać zaistniałe problemy lub pozytywne aspekty wykonywanych usług przez przewoźnika morskiego.

Oferta MORRISON EXPRESS

MORRISON EXPRESS oferuje swoim klientom wysokiej jakości transport morski, lotniczy oraz lądowy. Dzięki rozwiniętej sieci biur, przewoźnik znajduje się praktycznie w każdym miejscu świata. Klient może zlecić transport towarów niestandardowych, ponadwymiarowych, specjalistycznych oraz sprzętów ciężkich. Przewoźnik oferuje ubezpieczenie oraz załatwia za klienta sprawy celne. MORRISON EXPRESS realizuje swoje usługi niezależnie od miejsca na świecie w którym znajduje się nadawca i odbiorca. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Zastanawiałeś się kiedyś jak wysłać przesyłkę bez przeszukiwania stron internetowych różnych przewoźników? Śpieszymy z pomocą! Na naszej stronie Globkurier.pl znajdziesz funkcję szybkiego nadania! Jak to działa? Pobierz wymiary swojej przesyłki oraz zważ ją. Otrzymane dane wpisz w odpowiednie pola w serwisie Globkurier.pl. Następnie, wyświetlą się firmy, które mogą zająć się Twoją przesyłką z naszej listy ponad 50 firm kurierskich. Na koniec uzupełnij dane nadawcy oraz adresata i opłać przesyłkę. Poczekaj na kuriera lub udaj się do wybranego punktu nadawczego. Gotowe, Twoja przesyłka została wysłana!