Opinie Mondial Relay

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Mondial Relay? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Mondial Relay

Logo
3.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
Logo
3.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Branża transportowo-logistyczna proponuje dzisiaj wielu różnych przewoźników, z czego jednym z nich jest Mondial Relay. Sprawdź jakie opinie udało się zebrać firmie od swoich Klientów, a jeśli jesteś jednym z nich podziel się swoim doświadczeniem. Każda opinia pomoże podjąć lepszą decyzję przyszłym klientom firmy Mondial Relay.

Przewoźnik Mondial Relay opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Mondial Relay

Mondial Relay jest firmą francuską, która działa na runku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia 1 200 pracowników i oferuje usługi krajowe oraz międzynarodowe do 15 europejskich krajów dystrybucji. Firma specjalizuje się w przesyłkach dla klientów indywidualnych oraz dystrybucji przesyłek e-commerce. W ramach swoich usług firma proponuje usługi kurierskie oraz dostawę do punktów, których firma posiada około 11 000.

Jak ocenić przewoźnika Mondial Relay i wystawić opinie?

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat przewoźnika jakim jest Mondial Relay, wejdź na stronę rankingu kurierów i wypełnij krótki formularz. Ocenie poddasz trzy główne wytyczne dotyczące przewoźnika jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Oceny dokonuje się poprzez system skali od 1 do 5, z czego 5 jest oceną najwyższą. Poniżesz tych kryteriów znajdziesz pole tekstowe. Zachęcamy do dodanie komentarza uzupełniającego dotyczącego przewoźnika i samej przesyłki. Pomoże to lepiej zrozumieć wystawione oceny.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chcesz wysłać swoją przesyłkę z pewnym przewoźnikiem w najniższej cenie? Sprawdź wyszukiwarkę szybkiej wyceny i w kilka minut zamów przesyłkę online. Szybka wycena to formularz znajdujący się na stronie głównej GlobKurier.pl w którym należy podać wielkość paczki, jej wagę i ilość. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system wygeneruje listę w formie kafelków z przewoźnikami oferującymi swoje usługi dopasowane to Twojej przesyłki. W tym momencie wybierasz najlepszą dla siebie opcję dzięki czemu przechodzisz do następnego korku. Jest nim uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy, a także wybranie ewentualnych opcji dodatkowych. Proces kończy się opłaceniem przesyłki.