• Opinie Mondial Relay

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Mondial Relay? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Mondial Relay

  Logo
  3.3
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena
  Logo
  3.3
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena

  Branża transportowo-logistyczna proponuje dzisiaj wielu różnych przewoźników, z czego jednym z nich jest Mondial Relay. Sprawdź jakie opinie udało się zebrać firmie od swoich Klientów, a jeśli jesteś jednym z nich podziel się swoim doświadczeniem. Każda opinia pomoże podjąć lepszą decyzję przyszłym klientom firmy Mondial Relay.

  Przewoźnik Mondial Relay opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Mondial Relay

  Mondial Relay jest firmą francuską, która działa na runku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia 1 200 pracowników i oferuje usługi krajowe oraz międzynarodowe do 15 europejskich krajów dystrybucji. Firma specjalizuje się w przesyłkach dla klientów indywidualnych oraz dystrybucji przesyłek e-commerce. W ramach swoich usług firma proponuje usługi kurierskie oraz dostawę do punktów, których firma posiada około 11 000.

  Jak ocenić przewoźnika Mondial Relay i wystawić opinie?

  Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat przewoźnika jakim jest Mondial Relay, wejdź na stronę rankingu kurierów i wypełnij krótki formularz. Ocenie poddasz trzy główne wytyczne dotyczące przewoźnika jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Oceny dokonuje się poprzez system skali od 1 do 5, z czego 5 jest oceną najwyższą. Poniżesz tych kryteriów znajdziesz pole tekstowe. Zachęcamy do dodanie komentarza uzupełniającego dotyczącego przewoźnika i samej przesyłki. Pomoże to lepiej zrozumieć wystawione oceny.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chcesz wysłać swoją przesyłkę z pewnym przewoźnikiem w najniższej cenie? Sprawdź wyszukiwarkę szybkiej wyceny i w kilka minut zamów przesyłkę online. Szybka wycena to formularz znajdujący się na stronie głównej GlobKurier.pl w którym należy podać wielkość paczki, jej wagę i ilość. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system wygeneruje listę w formie kafelków z przewoźnikami oferującymi swoje usługi dopasowane to Twojej przesyłki. W tym momencie wybierasz najlepszą dla siebie opcję dzięki czemu przechodzisz do następnego korku. Jest nim uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy, a także wybranie ewentualnych opcji dodatkowych. Proces kończy się opłaceniem przesyłki.