Menu

Opinie MOL LITSUI OSK LINES

Korzystałeś z usług firmy MOL LITSUI OSK LINES? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

MOL LITSUI OSK LINES

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz przewoźnika morskiego? MOL LITSUI OSK LINES to japońska firma zajmująca się tym typem transportu. Chcesz dowiedzieć się o nim więcej lub podzielić się opinią z innymi użytkownikami serwisu Globkurier.pl? Nie jesteś użytkownikiem Globkurier.pl, ale miałeś styczność z firmą MOL LITSUI OSK LINES? Jeżeli na każde z tych pytań odpowiedź brzmi tak, to zapraszamy do naszego rankingu kurierów. Właśnie w nim znajdziesz miejsce na udzielenie swojej opinii lub doszukasz się informacji na temat przewoźnika, który Cię interesuje.

Przewoźnik MOL LITSUI OSK LINES opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku MOL LITSUI OSK LINES

Siedziba główna przewoźnika znajduje się w Tokio w Japonii. Firma jest podzielona na różne sekcje zajmujące się odpowiednimi regionami świata. W regionie Europejskim siedziba główna umieszczona jest w Portugalii. Prezesem firmy jest Junichiro Ikeda. Przewoźnik rozpoczął swoje funkcjonowanie w 1884 roku. Jako jedna z największych firm spedycyjnych posiada wiele podmiotów zależnych oraz ogromne przychody.

Jak ocenić przewoźnika MOL LITSUI OSK LINES i wystawić opinie?

Nasz system oceny przewoźnika składa się z pytań, na które odpowiedzi udzielasz za pomocą gwiazdek w skali od 1 do 5. Pytania odnoszą się do 3 aspektów z którymi klient miał styczność podczas realizacji usług przez przewoźnika, są nimi:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

System ocen wyposażony jest również w funkcje komentarzy. Za ich pomocą możesz podzielić się konkretnymi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami serwisu, jednocześnie pomagając im w wyborze.

Oferta MOL LITSUI OSK LINES

Przewoźnik oferuje wiele rodzajów transportu. Jednym z nich jest transport morski. Swoje usługi kieruje do każdego. Posiada ogromną flotę kontenerowców, tankowców i innych statków specjalistycznych. Klient może zlecić transport samochodu, paliw, gazów, towarów niestandardowych i specjalistycznych. Firma posiada wysoce rozwiniętą stronę internetową na której jest możliwość śledzenia transportu, ubezpieczenie transportu i kontakt z obsługą klienta. Transportowce firmy docierają niemal w każde miejsce na świecie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Zastanawiałeś się czy można nadać przesyłkę za pomocą jednej strony internetowej? Odpowiedź brzmi tak, można, a umożliwia to nasza funkcja szybkiego nadania. Jak to działa? Po wejściu na stronę Globkurier.pl, wpisz w odpowiednie pola wagę oraz wymiary przesyłki. Następnie, wybierz kuriera, który może dostarczyć Twoją przesyłkę, są oni wybierani z naszej listy ponad 50 firm przewozowych. W końcowym etapie, uzupełnij dane nadawcy oraz adresata i opłać przesyłkę. Wystarczy, że udasz się do punktu nadawczego lub poczekasz na kuriera i gotowe!