Menu

Opinie MKW Suchecki

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy MKW Suchecki? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

MKW Suchecki

Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłka paczek czy to krajowych czy międzynarodowych powinna przebiegać sprawnie i szybko. MKW Suchecki jest jedną z firm transportowych oferujących wysyłkę przesyłek bezpośrednio połączeniem drogowym. Czy korzystałeś już w usług firmy MKW Suchecki SV? Może jesteś ciekawy opinii innych na temat realizowanych przez nich usług? Sprawdź czy warto zamówić przesyłkę u tego właśnie przewoźnika.

Przewoźnik MKW Suchecki opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku MKW Suchecki

MKW Suchecki to firma powstała w 2011 roku w Polsce. Jej Prezesem Zarządu jest Mariusz Suchecki. W firmie zatrudnionych jest niecałe 100 osób. Głowna siedziba znajduje się w Ostrołęce. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w kwocie 45 857 685 zł.

Jak ocenić przewoźnika MKW Suchecki i wystawić opinie?

Jeśli korzystałeś już z usług transportowych firmy MKW Suchecki podziel się z nami swoją opinią o przewoźniku. Jest ot wyjątkowo proste i zajmuje chwilę. Jedyne co należy zrobić to przejść do formularza oceny i w systemie gwiazdkowym ocenić trzy kategorię:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą, dlatego zachęcamy do pozostawienia własnego komentarza, w którym podzielisz się ewentualnymi problemami lub wyrazisz swoje zadowolenie. Każda opinia jest cenna. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby ocenić usługi MKW Suchecki.

Oferta MKW Suchecki

MKW Suchecki specjalizuje się przede wszystkim w transporcie narodowym i krajowym. Realizuje usługi przewozu towarów niebezpiecznych, odpadów i surowców wtórnych, towarów ponadnormatywnych. Firma obsługuje przede wszystkim kraje Europu oraz Ukrainę, Rosję i Białoruś.  Najpopularniejsze kierunku to Niemcy, Austria, Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja i Finlandia.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chcesz wysłać przesyłkę w kraju lub za granicę? Skorzystać z naszej szybkiej wyceny i poznać oferty ponad 50 różnych przewoźników. Proces wyceny jest bardzo prosty i intuicyjny, a jedyne co potrzebujesz to wymiary i waga paczki. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” masz do wyboru usługi różnych przewoźników oferujących różne ceny. Wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i przejdź do kolejnego kroku wyceny. Tutaj podaj dane nadawcy i adresata, ewentualnie wybierz opcje dodatkowe. Cały proces kończy się opłatą za przesyłkę, po czym pozostaje nam już czekanie na kuriera lub zaniesienie paczki do odpowiedniego punktu nadania.