Menu

Opinie MISC INTEGRATED LOGISTICS

Korzystałeś z usług firmy MISC INTEGRATED LOGISTICS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

MISC INTEGRATED LOGISTICS

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Korzystałeś z usług przewoźnika morskiego MISC INTEGRATED LOGISTICS? Jesteś zainteresowany jego ofertą, ale chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat od jej klientów? Z pomocą przybywa nasz ranking kurierów na stronie Globkurier.pl. Ranking stworzony został w taki sposób, aby każdy klient firmy przewozowej mógł bez problemu wystawić jej opinie, nawet jeżeli nie był wcześniej użytkownikiem serwisu Globkurier.pl. Zapraszamy, również osoby zainteresowane ofertą firmy do zapoznania się z opiniami innych użytkowników!

Przewoźnik MISC INTEGRATED LOGISTICS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku MISC INTEGRATED LOGISTICS

Siedziba malezyjskiego przewoźnika znajduje się w stolicy Malezji – Kuala Lumpur. Firma powstała w 2011 roku. Swoje usługi kieruje do klientów zainteresowanych ekspansją Azji lub wysłaniem tam jednorazowych towarów. Prezesem firmy jest Dato’ Dr. Ahmad Suhaili Idrus. Specjalizuje się w przewozie towarów petrochemicznych.

Jak ocenić przewoźnika MISC INTEGRATED LOGISTICS i wystawić opinie?

Śpieszymy z odpowiedzią na to pytanie! Wejdź na stronę Globkurier.pl i znajdź opcję ranking kurierów. Następnie serwis wyświetli ranking oraz możliwość wystawienia oceny przewoźnikowi. System oceny polega na 3 pytaniach. Odpowiedzi możesz udzielić za pomocą gwiazdek w skali od 1 do 5. Pytania dotyczą 3 konkretnych aspektów:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

Następnie podziel się swoimi doświadczeniami z przewoźnikiem niezależnie od tego czy były one negatywne lub pozytywne. Każda opinia jest ważna i pomaga innym w wyborze przewoźnika. Dzięki Twojej opinii rozwijamy nasz serwis, a ranking wzbogaca się o kolejną ocenę.

Oferta MISC INTEGRATED LOGISTICS

Przewoźnik oferuje transport towarów niebezpiecznych takich jak gazy i paliwa, a także infrastrukturę krytyczną oraz dobra konsumenckie Firma posiada rozwiniętą stronę z obsługą klienta oraz lokalizacją posiadanych przez nią biur. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do firm. Przewoźnik ubezpiecza transportowane towary.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Od teraz możesz nadać przesyłkę za pomocą naszej funkcji szybkiego nadania. Intuicyjny i prosty system pozwala na bezproblemowe nadanie przesyłki w każde miejsce świata. Jak to zrobić? Wejdź na stronę Globkurier.pl, zważ oraz zmierz swoją przesyłkę i wpisz otrzymane dane w odpowiednie pola w serwisie. Następnie wybierz kuriera odpowiadającego Twoim wymaganiom z naszej listy ponad 50 firm kurierskich. W kolejnym kroku uzupełnij dane nadawcy oraz adresata i opłać przesyłkę. Poczekaj na kuriera lub udaj się do punktu nadawczego. Gotowe!