Menu

Opinie MEXEM

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy MEXEM? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

MEXEM

Logo
1.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Jak wybrać najlepsze usługi transportowe? Wielu z nas przed wyborem jakiejkolwiek usługi sięga po opinie. Jakoś firmy transportowej zależy od wielu czynników, w tym szerokiej oferty czy szybkości transportu. Jedną z firm w branża transportowo-logistycznej jest MEXEM. Zostaw swoją opinię, jeśli korzystałeś już z usług tego przewoźnika lub sprawdź co na jego temat myślą inni.

Przewoźnik MEXEM opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku MEXEM

MEXEM jest polską firmą powstałą w 1988 roku zajmującą się transportem i spedycją. Prezesem Zarządu w Polsce jest Jarosław Molak. W Polsce w MEXEM zatrudnionych jest ponad 200 pracowników. W 2020 roku udało im się uzyskać przychód w wysokości 195 598 367 zł.

Jak ocenić przewoźnika MEXEM i wystawić opinie?

Jeśli chcesz wystawić opinię na temat usług realizowanych przez firmę MEXEM to zrób to na rankingu kurierów. Znajdziesz tam formularz, w którym łatwo i szybko podzielisz się swoją opinią. Zawiera on trzy podstawowe kryteria oceny, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo na stronie formularza znajdziesz puste pole tekstowe, w którym możesz lepiej wyrazić swoje doświadczenie z firmą. Opisz czego dotyczył transport oraz jakim środkiem był realizowany. Dokładniejsze informacje pozwolą lepiej poznać jakość usług przewoźnika MEXEM.

Oferta MEXEM

MEXEM specjalizuje się w branży transportowej i spedycyjnej. Swoim Klientom proponuje rozwiązania transportu zarówno międzynarodowego jak i krajowego. Dodatkowo zarówno międzynarodowo i krajowo zapewniają oni transport chłodniczy, magazynowanie i dystrybucje. Usługi spedycyjne realizowane są w okolicach Warszawy, Łodzi, Krakowa, Gdańska czy Poznania.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na GlobKurier.pl możesz znaleźć oferty wielu przewoźników z całego świata. Masz możliwość wyceny paczki krajowej czy międzynarodowej zarówno jako klient indywidualny, jak i firmowy. Formularz szybkiej wyceny jest dostępny na głównej stronie. W formularzu należy uzupełnić kraj wysyłki, wymiary i wagę przesyłki oraz ilość paczek. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” na stornie pojawią się oferty różnych przewoźników. Po kliknięciu w najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb pozostaje tylko uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy oraz opłacić zamówienie.