Menu

Opinie Metrans

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Metrans? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Metrans

Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Metrans jest jedną z firm specjalizujących się w branży TSL, którą możesz ocenić na stronie rankingu kurierów. Każda wysyłka towarów powinna przebiegać szybko i sprawnie, dlatego warto zapoznać się z opiniami na temat przewoźnika przed jego wyborem. Sprawdź czy podczas wykonywania usług przez firmę Metrans pojawiały się jakieś problemy, czy cały proces przebiegał sprawnie.

Przewoźnik Metrans opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Metrans

Metrans jest pojedynczą firmą o czeskim kapitale, która powstała w 2001 roku. W Polsce w firmie zatrudnionych jest blisko 200 osób. W 2020 roku firmie udało się osiągnąć przychód w wysokości 89 235 193 zł.

Jak ocenić przewoźnika Metrans i wystawić opinie?

Chcesz wystawić opinię dotyczącą usług firmy Metrans? Niezależnie od rodzaju transportu, który wybrałeś warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Formularz oceny zawiera trzy istotne kategorie, są nimi:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kategorie możesz ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego ich największa liczba oznacza najlepszą ocenę. Poniżesz znajduje się dodatkowe, puste okno tekstowe. To tutaj najlepiej dodać własny komentarz, opisać rodzaj usługi oraz jej jakość.

Oferta Metrans

W ramach oferty firma Metrans oferuje transport krajowy i międzynarodowy, transport specjalistyczny w tym ponadgabarytowy i ciężki, usługi koparkami, ładowarkami i spychaczem, a także usługi kruszarką i przesiewaczami. W ramach transportu międzynarodowego realizuje przewóz ładunków na terenie Unii Europejskiej.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz szybkiego sposobu na porównaniu ofert światowych przewoźników? Wejdź na stronę główną GlobKurier.pl i skorzystaj z formularza szybkiej wyceny. Należy w nim podać wymiary i wagę przesyłki oraz określić jej ilość. Po ich uzupełnieniu można przejść do kolejnego korku poprzez kliknięcie przycisku „Wyceń przesyłkę”. Jest to moment w którym system generuje najlepsze cenowo opcje względem podanych przez Ciebie wytycznych. Sprawdź jakie ceny oferuje każdy z nich i wybierz usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych osobowych wysyłającego oraz adresata. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim punktem jest dokonanie płatności za przesyłkę, której wycena zajęła tylko chwilę.