Menu

Opinie MESSINA LINE

Korzystałeś z usług firmy MESSINA LINE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

MESSINA LINE

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wiele osób korzystających z usług przewoźników morskich zadaje sobie pytanie: Jak transport morski powinien przebiegać, aby klient był zadowolony i polecił daną firmę dalej. MESSINA LINE – przewoźnik oferujący swoje usług właśnie w transporcie morskim. Natomiast gdzie można znaleźć oceny oraz komentarze odnośnie usług tej firmy? Globkurier.pl i ranking kurierów to miejsce w którym to wszystko znajdziesz. Właśnie u nas, możesz sam wystawić opinię temu przewoźnikowi lub dowiedzieć się więcej na temat kuriera od strony klienta w sekcji komentarzy.

Przewoźnik MESSINA LINE opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku MESSINA LINE

Firma swoją siedzibę posiada w Genewie w Szwajcarii. Założona została w roku 1921 właśnie w tym państwie. Swoje biura posiada w Południowej Afryce, Francji, Londynie, Barcelonie, Walencji oraz kolejne dwa we Włoszech. Firma posiada 21 kontenerowców w swojej flocie. Przewoźnik specjalizuje się w transporcie morskim i jego możliwości przewozowe są bardzo rozwinięte ze względu na wieloletnie doświadczenie oraz korzystanie z najnowszych technologii.

Jak ocenić przewoźnika MESSINA LINE i wystawić opinie?

Korzystałeś z usług tego przewoźnika? Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z jego usługami? Jest to bardzo proste! Wejdź na stronę Globkurier.pl i skorzystaj z funkcji “ranking kurierów”. Następnie kliknij na pole “oceń kuriera”. Tutaj będziesz mógł ocenić przewoźnika odpowiadając na 3 pytania dotyczące:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł udzielić komentarza niezależnie od tego czy Twoje doświadczenia z przewoźnikiem są negatywne czy pozytywne.

Oferta MESSINA LINE

Firma oferuje swoim klientom szeroki wachlarz możliwości przewozowych. Klient może zlecić transport, samochodu, sprzętów budowlanych, sprzętów ciężkich, medykamentów oraz innych towarów wymagających specjalnego traktowania. Przewoźnik oferuje swoje usługi w zakresie przewozu towarów niestandardowych oraz ponadwymiarowych. Firma dociera do Afryki, całej Europy oraz Bliskiego Wschodu.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chciałbyś wysłać przesyłkę bez zbędnych formalności? Jeżeli tak, to zapraszamy na naszą stronę Globkurier.pl na której możesz skorzystać z funkcji szybkiego nadania. Jak to działa? Po wejściu na stronę wpisz wagę oraz rozmiar przesyłki. Następnie wybierz kuriera z listy ponad 50 firm przewozowych zarejestrowanych w naszym systemie. W etapie końcowym uzupełnij dane nadawcy oraz adresata i opłać przesyłkę. Na koniec wystarczy, że poczekasz na kuriera lub udasz się do wybranego punktu nadawczego. Gotowe!