Logo
Menu

Opinie MAURICE WARD

Korzystałeś z usług firmy MAURICE WARD? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

MAURICE WARD

Logo
0
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz najlepszych rozwiązań dla swojej firmy w zakresie spedycji morskiej i zagranicznej? Przedsiębiorcy bardzo często mają wątpliwości, na usługi której z firm warto się zdecydować, jak wygląda cały proces i czego można się spodziewać. Zebraliśmy dla Ciebie informacje i opinie przewoźniku Maurice Ward. Sprawdź!

Przewoźnik MAURICE WARD opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku MAURICE WARD

Maurice Ward to jedna z najpopularniejszych firm działających w obszarze spedycji morskiej i lądowej. Od 1968 roku Maurice Ward Group świadczy globalne usługi spedycyjne, magazynowe, logistyczne i odprawy celne.

Od motoryzacji po lotnictwo, handel detaliczny po elektronikę, od obsługi dzieł sztuki po ładunek projektowy, specjaliści z Maurice Ward posiadają wiedzę i doświadczenie, aby szybko i bezpiecznie dostarczać towary w najdalsze zakątki świata. Od momentu złożenia zamówienia u dostawcy do momentu dostarczenia produktu do klienta końcowego, masz pełną kontrolę nad procesem dostaw.
Realizując swoje usługi przewoźnik dba o to, by ich jakość była utrzymywana zgodnie z normami ISO 9001 i TS 16949.

Jak ocenić przewoźnika MAURICE WARD i wystawić opinie?

Zachęcamy osoby, które już miały możliwość skorzystania z usług przewoźnika Maurice Ward do dzielenia się opiniami na temat tej oferty. Co ważne, mogą to zrobić zarówno osoby, które zamawiały zlecenia bezpośrednio, jak i za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. Dodanie opinii jest proste i nie zajmuje wiele czasu. W tym celu wystarczy wypełnić krótki formularz. Zostaniesz w nim poproszony o ocenienie oferty Maurice Ward pod względem kryteriów takich jak: szybkość transportu, cena transportu i godność polecenia w skali od 1 do 5.

Oferta MAURICE WARD

Firma Maurice Ward oferuje dla wymagających klientów specjalistyczne rozwiązania, które pozwalają kompleksowo zarządzać łańcuchami dostaw. Są one skierowane do klientów biznesowych działających w różnych branżach. Bez względu na to, czy Twoja firma zajmuje się elektroniką, czy eksportuje żywność, specjaliści z Maurice Ward pomogą Ci zorganizować szybki i bezproblemowy transport.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chcesz mieć pewność, że wybierasz najkorzystniejszą ofertę, nie przepłacasz, a dostawa zorganizowana jest zgodnie ze wszystkimi Twoimi oczekiwaniami? Sprawdź wszystkie oferty na platformie Globkurier.pl. Za jej pomocą możesz szybko i wygodnie zamówić transport w firmie Maurice Ward. Wystarczy, że wejdziesz na stronę szybkiej wyceny. Na platformie błyskawicznie porównasz także oferty wszystkich innych przewoźników, którzy mogą zrealizować Twoje zlecenie – w ten sposób zawsze będziesz mieć pewność, że nie przepłacasz.