Menu

Opinie Maersk Line

Korzystałeś z usług firmy Maersk Line? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Maersk Line

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcesz nadawać transporty zagranicę drogą morską? Na rynku nie brakuje firm, które wykonają to zlecenie dla Twojej firmy. Standard ich obsługi może jednak znacząco różnić się od siebie. To powoduje, że przedsiębiorcy bywają nieco zdezorientowani i nie wiedzą, czego się spodziewać. Aby uprościć im wybór, zebraliśmy informacje i opinie o Maersk Line – renomowanym przewoźniku morskim.

Przewoźnik Maersk Line opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Maersk Line

Maersk Line (Maersk SeaLand) to duńska międzynarodowa firma transportowa kontenerowa i największa operacyjna spółka zależna Maersk Group, duńskiego konglomeratu biznesowego; jeden z najbardziej znanych na świecie przewoźników morskich. To firma o długich tradycjach: została założona w 1928 roku.

Jest największą na świecie firmą żeglugi kontenerowej zarówno pod względem wielkości floty, jak i ładowności, oferującą regularne usługi do 374 portów w 116 krajach. W 2019 r. zatrudniała 83 625 osób, z czego 18 398 to załoga statków, a pozostałe 65 227 to personel zajmujący się przetwarzaniem i operacjami w biurach i portach. Obecnie Maersk Line obsługuje ponad 708 statków i ma łączną pojemność około 4,1 miliona TEU. Firma podejmuje również działania, by ograniczyć szkodliwy wpływ swojej działalności na środowisko, z tego powodu wyposażyła swoją flotę w nowoczesne statki zasilane metanolem.

Jak ocenić przewoźnika Maersk Line i wystawić opinie?

Korzystałeś już z oferty duńskiej firmy Marsk Line? Pomóż nam i wystaw opinię o tym przewoźniku. Nie jest to trudne, wystarczy poświęcić kilka sekund. Dzięki temu inni klienci będą wiedzieli, czego mogą się spodziewać, a firma będzie miała szansę by poprawić standard obsługi. Aby dodać opinię, wystarczy wypełnić prosty formularz i ocenić firmę pod względem ceny, szybkości realizacji usługi i godności jej polecenia. Co ważne, opinie mogą wystawiać zarówno osoby, które korzystały z oferty za pośrednictwem platformy Globkurier.pl, jak i bezpośrednio.

Oferta Maersk Line

Maersk Line przygotowało kompleksową ofertę adresowaną do firm działających w bardzo różnych sektorach rynku. Specjaliści z Maersk Line zdają sobie sprawę, że obsługa ładunków specjalnych różni się od tradycyjnej wysyłki kontenerowej. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w transporcie ponadgabarytowych i ciężkich przesyłek oraz niezrównanej globalnej sieci, Marsk Line jest w stanie dostarczyć Twój specjalny ładunek do dowolnej części świata.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chcesz mieć pewność, że zawsze wybierasz najkorzystniejszą ofertę? Zamów transport za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. Wystarczy wejść na stronę szybkiej wyceny. W ten sposób możesz nadać dostawę za pomocą firmy Maersk Line lub porównać oferty wszystkich przewoźników. To bardzo proste: podaj tylko miejsce nadania, miejsce docelowe i gabaryty Twojej przesyłki.