Menu

Opinie Lotos Kolej

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Lotos Kolej? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Lotos Kolej

Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Sprawdź opinie, jakimi podzielili się użytkownicy o firmie Lotos Kolej. Wysyłka przesyłek powinna być punktualna i dotrzeć do adresata w nienaruszonym stanie. Sprawdź, czy Klienci Lotos Kolej byli zadowoleni z jakości usług firmy, czy może napotkali jakieś trudności i problemy podczas wysyłki. Koniecznie podziel się swoją opinią, jeśli kiedykolwiek korzystałeś z usług transportowych Lotos Kolej.

Przewoźnik Lotos Kolej opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Lotos Kolej

Lotos Kolej jest jedną z firm transportowych powstałych w Polsce. Jej początku sięgają 2022 roku. Pod okiem Prezesa Zarządu Anatola Kupryciuka firma zatrudnia w Polsce około 1 000 pracowników. Lotos Kolej osiągnęła przychód w wysokości 735 728 211 zł w roku 2020. Firma specjalizuje się w kolejowym przewozie towarów.

Jak ocenić przewoźnika Lotos Kolej i wystawić opinie?

Lotos Kolej jest jednym z wiodących towarowych przewoźników kolejowych w Polsce. Chcesz podzielić się swoją opinią na temat jego świadczonych usług? Wypełnij formularz oceny na stronie rankingu kurierów i podziel się swoją opinią na temat jakości usług Lotos Kolej. Oceny możesz dokonać na podstawie poniższych kategorii:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Po ocenie szybkości, kosztu i godności polecenia firmy przejdź do okna tekstowego, w który możesz dodać komentarz odnośnie wykonanej przez Lotos Kolej usługi. Napisz czego dotyczył przewóz oraz z jakiego i do jakiego miejsca odbywała się dostawa. W tym miejscu możesz też dokładnie opisać jakie problemy napotkałeś podczas wysyłki lub też pochwalić przewoźnika za wysokiej jakości serwis. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl , aby dodać opinie na temat przewoźnika.

Oferta Lotos Kolej

Lotos Kolej specjalizuje się w przewozie towarów koleją w Polsce, dlatego swoją działalność oferują w wielu obszarach związanych z frachtem kolejowym. Do usług należą przewozy całopociągowe, pojedyncze przesyłki wagonowe, spedycja, udostępnianie wagonów, ich serwis techniczny czy czyszczenie. Oferta transportowa dotyczy różnego rodzaju towarów, zapewniając dopilnowanie wszystkich kwestii związanych z procesem przewozu po stronie przewoźnika.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Nie ważne czy szukasz frachtu kolejowego, drogowego lub powietrznego wybierz opcję szybkiej wyceny na GlobKurier.pl. Jest to formularz przeznaczony zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firmowych, który przedstawia najlepsze opcje cenowe wielu przewoźników. W formularzu należy uzupełnić wagę przesyłki i jej wymiary, a następnie kliknąć przycisk „Wyceń przesyłkę”. System po chwili pokaże oferty różnych przewoźników o szerokim wachlarzu cenowym. W tym momencie Ty decydujesz na kogo usługi się decydujesz poprzez kliknięcie na kafelek z ofertą. Następnym krokiem szybkiej wyceny jest uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy oraz wybór ewentualnych dodatkowych opcji, jak ubezpieczenie przesyłki. Na koniec pozostaje już tylko opłacić przesyłkę.