Menu

Opinie Link

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Link? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Link

Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcesz skorzystać z usług firmy transportem i szukasz najlepszej z nich? Jak w porównaniu z innymi wypada firma transportowa Link? Sprawdź czy Klienci byli zadowoleni z jakości ich usług, czy może napotkali się z problemami. Koniecznie podziel się własnym doświadczeniem, jeśli korzystałeś kiedyś z usług firmy Link.

Przewoźnik Link opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Link

Link jest pojedynczą firmą o kapitale węgierskim. Firma została założona w roku 1989 i specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach transportowo-logistycznych. W Polsce pod firmą zatrudnionych jest blisko 1 000 osób. Link może się pochwalić 4 bazami transportowymi na terenie naszego kraju. W 2020 roku firma osiągnęła przychód na poziomie 415 337 192 zł.

Jak ocenić przewoźnika Link i wystawić opinie?

Link jest jedną z wielu firm, które możesz ocenić korzystając z formularza na naszej stronie ranking kurierów. Szczególnie ważnymi kryteriami, które możesz ocenić w formularzu są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kryteria ocenisz w skali od 1 do 5, z czego najniższą oceną jest 1. Poniżej znajdziesz dodatkowe pole, gdzie warto dodać własny komentarz na temat usługi firmy Link z której korzystałeś. Pomoże to lepiej zrozumieć Twoje zadowolenie lub jego brak innym użytkownikom.

Oferta Link

Centrum operacyjne firmy Link mieście się w okolicach Warszawy i jest to główne miejsce z którego zarządza się procesami transportowo-logistycznymi. Link specjalizuje się w przewozie ładunków takich branż jak automotive, e-commerce, AGD, branża budowlana czy FMCG. W sowich usługach proponuje zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na stronie GlobKurier.pl możesz skorzystać z formularza szybkiej wyceny, gdzie znajdziesz oferty wielu przewoźników w najlepszej cenie. W formularzu uzupełnij informacje dotyczące przesyłki, takie jak waga, wymiary i ilość i przejdź dalej. W kolejnym kroku system wygeneruje dostępne usługi różnych przewoźników dopasowanych do wytycznych Twojej przesyłki. Wybierz opcję najlepiej dopasowaną do siebie i przejdź do kolejnego kroku. Jest nim uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy przesyłki, a także w ostatecznym etapie jej opłacenie.