Menu

Opinie LANGOWSKI LOGISTICS

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy LANGOWSKI LOGISTICS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Langowski Logistics

Logo
2.6
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.6
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Branżą TSL rozwija się coraz prężniej, dlatego dzisiaj znajdziemy wiele firm oferujących usługi transportowo-logistyczne. Wiele osób prze skorzystaniem z usługi decyduje się sprawdzić opinię na temat przewoźnika. LANGOWSKI LOGISTICS jest jednym z nich. W przypadku w, którym to skorzystałeś już z usług tego dostawy i chciałbyś się podzielić swoim doświadczeniem kliknij poniższy przycisk.

Przewoźnik LANGOWSKI LOGISTICS opinie

Filtruj

LANGOWSKI LOGISTICS
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Moja opinia dotyczy wyłącznie biura magazynu w zlokalizowanego z boku magazynu na parterze. W tym biurze pracuje grupa Ukraińców z kierownikiem tego biura "niestety" też Ukraińcem. Sam kontakt z tym Panem nie przyniesie nic dobrego a wręcz przeciwnie, może spowodować bardzo nieprzyjemne tarapaty. Ten Pan może się szczególnie wykazać podczas rekrutacji do pracy gdzie nadgorliwość, posłuszeństwo oraz zwykła podłość to jego cechy dominujące. Jeśli uważasz, że rekrutujesz na konkretne stanowisko pracy, jesteś w głębokim błędzie bo rekrutujesz na wszystkie podrzędne stanowiska pracy nieobsadzone przez Polaków i tym bardziej Ukraińców. Nieważne jest też , że nie posiadasz umiejętności, doświadczenia oraz odpowiednich predyspozycji, które są wymagane na konkretne stanowisko i którego spotkanie powinno wyłącznie dotyczyć. Liczą się ochota oraz siły witalne ponieważ tyle jest stanowisk do obsadzenia oraz uzyskanie różnego rodzaju refundacji od potencjalnych frajerów, że tylko to się liczy. Komunikacja, załatwianie spraw biznesowych czy o zgrozo rekrutacji w sprawie pracy z tym Panem to wpakowanie się w bardzo nieprzyjemne problemy których smród będzie wyczuwalny przez dłuższy czas. To jest takie chwilowe pokazanie władzy przez ratlerka, że to ja decyduje o wystawieniu komuś opinii. I należy bardzo uważać na słowa bo odpowiednio negatywnie speparowane, mogą być wykorzystane przeciwko tobie bo to jest taki typ człowieka. Myślę, że wcześniej czy później ten Pan Ukrainiec poczuje na własnej skórze to w jaki sposób traktuje osoby z zewnątrz lub osoby które z nim mają jakikolwiek bezpośredni kontakt. Reasumując: Jeśli jesteś osobą młodą lub chcesz ubiegać się o pracę w biurze magazynu w Pruszkowie, omijaj to biuro szerokim łukiem bo wpakujesz się w nieprzyjemne tarapaty których konsekwencje będziesz czuć jeszcze długo. Nie dosyć, że z góry narzucą ci pracę na którą nie aplikowałeś ale też stracisz dobrą opinię i reputację. Dla słabych może to oznaczać problemy z psychiką. Zasada jest jedna: jeśli nie jesteś odpowiednim kandydatem na stanowisko i przedstawiasz ku temu dobitne argumenty, to nie jest ważne bo wtedy pojawiają się inne stanowiska nie do odrzucenia, niezgodne z zasadniczym procesem rekrutacji i albo któreś z nich przyjmiesz albo zszargamy ci opinie lub zdyskredytujemy. Zastanawiające jest również to, że Pan Ukrainiec zamiast bronić Ukrainy, przebywa w Polsce i gnębi tutaj Polaków. ŻENADA I KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU ORAZ ZWYKŁEJ EMPTII. KATEGORYCZNIE NIE POLECAM!!!
liveman, 15 marca 2023

Informacje o przewoźniku LANGOWSKI LOGISTICS

LANGOWSKI LOGISTICS jest pojedynczą firmą założoną w 2004 roku w Polsce. Firma specjalizuje się w usługach transportowych i magazynowaniu. Prezesem Zarządu firmy jest Halina Langowska. LANGOWSKI LOGISTICS zatrudnia blisko 200 osób. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w kwocie 94 603 060 zł.

Jak ocenić przewoźnika LANGOWSKI LOGISTICS i wystawić opinie?

Masz doświadczenie z firmą transportową LANGOWSKI LOGISTICS i chciałbyś się podzielić swoją opinią? Zrób to na stronie naszego rankingu kurierów i pomóż przyszłym Klientom wybrać najlepszego przewoźnika. Formularz opinii zawiera trzy główne wytyczne, które podasz ocenie w skali od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo w formularzu dostępne jest osobne pole tekstowe, gdzie możesz dodać własny komentarz na temat przewoźnika. Jest to najlepsze miejsce, w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa oraz jaki był jej finalny efekt. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, ale ocenić przewoźników na stronie rankingu.

Oferta LANGOWSKI LOGISTICS

LANGOWSKI LOGISTICS specjalizuje się w transporcie morskim, kolejowy, lotniczym i drogowym. W ramach swojej oferty posiada również logistykę magazynowania. W ramach transportu drogowego firma realizuje przewóz zarówno całopojazdowy, jak i drobnicowy na terenie całej Europy. Transport kolejowy odbywa się na Nowym Jedwabnym Szlaku gdzie prowadzony jest transport pomiędzy Europą, a Azją.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl stworzył formularz szybkiej wyceny w celu ułatwienia wyboru najlepszego przewoźnika w korzystniej cenie. Formularz dostępny jest na stronie głównej, gdzie wpisujesz wymiary, wagę i ilość paczek. Do zaznaczenia jest również kraj z którego i do którego nadajesz przesyłkę. W następnym etapie system zaprezentuje najlepsze oferty różnych przewoźników dopasowane do Twoich wytycznych. Wybierz jednego z nich i przejdź do kolejnego etapu. Jest to miejsce w którym uzupełnisz dane dotyczące nadawcy i odbiorcy, a także wybierzesz ewentualne dodatkowe opcje. Proces szybkiej wyceny kończy się opłaceniem przesyłki.