Opinie LANGOWSKI LOGISTICS

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy LANGOWSKI LOGISTICS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Langowski Logistics

Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Branżą TSL rozwija się coraz prężniej, dlatego dzisiaj znajdziemy wiele firm oferujących usługi transportowo-logistyczne. Wiele osób prze skorzystaniem z usługi decyduje się sprawdzić opinię na temat przewoźnika. LANGOWSKI LOGISTICS jest jednym z nich. W przypadku w, którym to skorzystałeś już z usług tego dostawy i chciałbyś się podzielić swoim doświadczeniem kliknij poniższy przycisk.

Przewoźnik LANGOWSKI LOGISTICS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku LANGOWSKI LOGISTICS

LANGOWSKI LOGISTICS jest pojedynczą firmą założoną w 2004 roku w Polsce. Firma specjalizuje się w usługach transportowych i magazynowaniu. Prezesem Zarządu firmy jest Halina Langowska. LANGOWSKI LOGISTICS zatrudnia blisko 200 osób. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w kwocie 94 603 060 zł.

Jak ocenić przewoźnika LANGOWSKI LOGISTICS i wystawić opinie?

Masz doświadczenie z firmą transportową LANGOWSKI LOGISTICS i chciałbyś się podzielić swoją opinią? Zrób to na stronie naszego rankingu kurierów i pomóż przyszłym Klientom wybrać najlepszego przewoźnika. Formularz opinii zawiera trzy główne wytyczne, które podasz ocenie w skali od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo w formularzu dostępne jest osobne pole tekstowe, gdzie możesz dodać własny komentarz na temat przewoźnika. Jest to najlepsze miejsce, w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa oraz jaki był jej finalny efekt. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, ale ocenić przewoźników na stronie rankingu.

Oferta LANGOWSKI LOGISTICS

LANGOWSKI LOGISTICS specjalizuje się w transporcie morskim, kolejowy, lotniczym i drogowym. W ramach swojej oferty posiada również logistykę magazynowania. W ramach transportu drogowego firma realizuje przewóz zarówno całopojazdowy, jak i drobnicowy na terenie całej Europy. Transport kolejowy odbywa się na Nowym Jedwabnym Szlaku gdzie prowadzony jest transport pomiędzy Europą, a Azją.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl stworzył formularz szybkiej wyceny w celu ułatwienia wyboru najlepszego przewoźnika w korzystniej cenie. Formularz dostępny jest na stronie głównej, gdzie wpisujesz wymiary, wagę i ilość paczek. Do zaznaczenia jest również kraj z którego i do którego nadajesz przesyłkę. W następnym etapie system zaprezentuje najlepsze oferty różnych przewoźników dopasowane do Twoich wytycznych. Wybierz jednego z nich i przejdź do kolejnego etapu. Jest to miejsce w którym uzupełnisz dane dotyczące nadawcy i odbiorcy, a także wybierzesz ewentualne dodatkowe opcje. Proces szybkiej wyceny kończy się opłaceniem przesyłki.