Menu

Opinie Kuehne+Nagel

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Kuehne+Nagel? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kuehne+Nagel

Logo
4.6
Ocena na podstawie 12 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
Logo
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
4.6
Ocena na podstawie 12 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wybór odpowiedniego przewoźnika może się okazać wyborem trudnym, dlatego warto zawsze sięgnąć po opinię. Przekonaj się, jakie doświadczenie mają z firmą Kuehne+Nagel inni użytkownicy. Dzięki opiniom sprawdzisz jak przebiegał proces dostawy innych Klientów. W przypadku skorzystania już z usług tego dostawy zostaw własną opinię, aby pomóc pozostałym zainteresowanym w wyborze swojego przyszłego przewoźnika.

Przewoźnik Kuehne+Nagel opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Kuehne+Nagel

Kuehne+Nagel jest pojedynczą firmą z kapitałem niemieckim. Firma powstała w roku 1992 i od tamtej pory nieprzerwanie świadczy usługi transportowo-logistyczne. Przychód, który udało się osiągnąć firmie w roku 2020 wyniósł 899 524 477 zł. W Polsce pod firmą działa ponad 2 000 zatrudnionych pracowników. Firma znajduje się w ponad 100 krajach łącznie na całym świecie zatrudniając około 75 000 osób.

Jak ocenić przewoźnika Kuehne+Nagel i wystawić opinie?

Wystaw własną opinię dotyczącą usług firmy Kuehne+Nagel za pomocą prostego formularza. Znajdziesz w nim trzy główne kryteria, które ocenisz od 1 do 5, z czego 1 oznacza ocenę najniższą. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej znajdziesz okno tekstowe, w którym możesz lepiej opisać własne doświadczenie i przekazać więcej informacji na temat jakości usług. Po uzupełnieniu tych pół wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij”, aby Twoja opinia ukazała wśród opinii innych.

Oferta Kuehne+Nagel

Kuehne+Nagel stawiają na transport międzynarodowy drogą powietrzną, morską, kolejową i drogową. W swojej ofercie mają do zaoferowania również projekty logistyczne dedykowane obszarom energetycznym, industrialnym czy flocie marynarskiej. W swoich usługach firma proponuje również kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw i zajęcie się dystrybucją od początku do końca.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl ułatwia wycenę przesyłek krajowych i międzynarodowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wyceny można dokonać w formularzu wpisując w odpowiednie pola wagę  wymiary przesyłki. Szybka wycena pozwala poznać oferty wielu różnych przewoźników, dzięki czemu sam wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Kolejnym krokiem, po wybraniu oferty jest uzupełnienie danych adresata i nadawcy oraz wybór ewentualnych opcji dodatkowych. Ostatnim etapem jest płatność za przesyłkę i gotowe.