• Opinie Kuehne+Nagel

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Kuehne+Nagel? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Kuehne+Nagel

  Logo
  4
  Ocena na podstawie 6 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4
  Ocena na podstawie 6 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Wybór odpowiedniego przewoźnika może się okazać wyborem trudnym, dlatego warto zawsze sięgnąć po opinię. Przekonaj się, jakie doświadczenie mają z firmą Kuehne+Nagel inni użytkownicy. Dzięki opiniom sprawdzisz jak przebiegał proces dostawy innych Klientów. W przypadku skorzystania już z usług tego dostawy zostaw własną opinię, aby pomóc pozostałym zainteresowanym w wyborze swojego przyszłego przewoźnika.

  Przewoźnik Kuehne+Nagel opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Kuehne+Nagel

  Kuehne+Nagel jest pojedynczą firmą z kapitałem niemieckim. Firma powstała w roku 1992 i od tamtej pory nieprzerwanie świadczy usługi transportowo-logistyczne. Przychód, który udało się osiągnąć firmie w roku 2020 wyniósł 899 524 477 zł. W Polsce pod firmą działa ponad 2 000 zatrudnionych pracowników. Firma znajduje się w ponad 100 krajach łącznie na całym świecie zatrudniając około 75 000 osób.

  Jak ocenić przewoźnika Kuehne+Nagel i wystawić opinie?

  Wystaw własną opinię dotyczącą usług firmy Kuehne+Nagel za pomocą prostego formularza. Znajdziesz w nim trzy główne kryteria, które ocenisz od 1 do 5, z czego 1 oznacza ocenę najniższą. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Poniżej znajdziesz okno tekstowe, w którym możesz lepiej opisać własne doświadczenie i przekazać więcej informacji na temat jakości usług. Po uzupełnieniu tych pół wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij”, aby Twoja opinia ukazała wśród opinii innych.

  Oferta Kuehne+Nagel

  Kuehne+Nagel stawiają na transport międzynarodowy drogą powietrzną, morską, kolejową i drogową. W swojej ofercie mają do zaoferowania również projekty logistyczne dedykowane obszarom energetycznym, industrialnym czy flocie marynarskiej. W swoich usługach firma proponuje również kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw i zajęcie się dystrybucją od początku do końca.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl ułatwia wycenę przesyłek krajowych i międzynarodowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wyceny można dokonać w formularzu wpisując w odpowiednie pola wagę  wymiary przesyłki. Szybka wycena pozwala poznać oferty wielu różnych przewoźników, dzięki czemu sam wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Kolejnym krokiem, po wybraniu oferty jest uzupełnienie danych adresata i nadawcy oraz wybór ewentualnych opcji dodatkowych. Ostatnim etapem jest płatność za przesyłkę i gotowe.